Svatební veletrh

Profilova fotka
Dobrý den, Bude v Havlíčkově brodě svatební veletrh,chci se zeptat má cenu tam jít? Pomohl vám v něčem?jako k inspirace svatby,šatů,prstýnků atd. Nebo je to jen jeden velký luxus a vše tam drahé. Svatbu máme do prirodna,dekorací už kupují s bazarku za pár kaček. Oznámení už konzultují s jednou paní. Lákalo mě tam že nás zaujmou nějaké prstýnky. A jít tam s přítelem nebo se svědkyni nebo maminkou. Byly jste na nějakém a jaké to bylo?děkuju moc...
Odpovědět
@tynusm ahoj. Byla jsem na dvou v Brne. Na jednom s pritelem a na druhym s mamkou, protoze pritel byl nemocny. Za me je lepsi jit s pritelem (s mamkou to bylo super, fakt jsme si to uzily, ale pak jsem stejne musela vse prezentovat priteli - nebo minimalne to co me zaujalo na svatbe mit). My jsme si tam treba vybrali prstynky, vyhlidla jsem si tam saty a ziskali i neco malo inspirace navic. 🙂 plus jsme dokonce vyhrali i nejake ceny, ziskali par slev…takze se nam to urcite vyplatilo.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme byli taky na obou v brne, normálně jich bývá 6 a díky corone debilni jsou jen dva, strašně me to mrzí. Každopádně na obou s přítelem, neber to špatně, ale mamce i kamosce (svědkyní) do toho je vlastně prdel, jaký si to vy dva uděláte 😊 plno holek tam bylo s kamoskama, no nevím, to jsou chlapi co jim asi úplně ale úplně jedno jak svatba bude vypadat. Vyhráli jsme taky různé slevy a vybrali jsme si u stánku v biskau prsteny, nemuseli jsme se rezervovat na prodejnu... Nemít tady tu možnost, tak si asi na jedne schůzce v bisaku nevyberu 😉😊 šaty už mám, ale já su na šaty desne náročná, kromě jedněch od Kabelková Oplocká (které stoji za půjčení skoro stejně jako moje ušité) jsem se jen přesvědčila, že jsem vybrala ty nejhezčí šaty 🤗 rozhodne necekat, ze tam budou mít meruňkový, růžové nebo jakkoliv jiné šaty, maji tam jen základ a to jsou proste bílé... Za me dost smutný výběr. Viděli jsme naživo svítící písmena a díky tomu víme, ze je na svatbě nechceme, jsou to fakt giganti 😉 dojednala jsem si zbytek s pujcovnou dekoraci, protože jsme si to mohly říct z oči do oči... Jako kdybych tam nesla, tak žiju, stalo by me to asi jen 2 schůzky v bisaku, ale ber to tak, ze my fakt máme úplně všechno kromě jídla zařízeny 😉😊
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?