Potřebuji Váš názor prosím :-)

Profilova fotka
Ahoj nevěsty potřebuji poradit. Měli jsme mít svatbu loni v červnu, diky koroně jsme zrušili, pak jsme chtěli na podzim opět přišla druhá vlna a do toho jsem otěhotněla. Teď máme 3 termín na podzim, ale napadlo nás s přítelem se vzít tajně ještě před porodem ten mám v březnu, a pak s rodinou udělat oslavu v létě, ale je problém, žemoje mamka by to asi nepřekousla, ale když nad tím tak přemýšlím tak tahle varianta by byla i pro nás nejlepší jelikož naše rodiny se prostě nemusí a obávám se fialka na společné účasti na svatbě, ale na druhou stranu jsem vždycky chtěla krásnou a velkou svatbu se vším všudy. Prosím poraďte co byste dělali děkuji 🙂
Odpovědět
Ja osobne bych chtela byt vdana pred porodem, prijde mi to jednodussi. Zvažovala bych variantu obrad jenom se svedkama a rodicema a pak velkou oslavu. Pokud se vase rodiny nemusi, pak bych to udelala teda jenom se svedkama a pak bych jim to oznamila tak, ze jste chteli, aby se dite narodilo do manželství. Chapu, ze si chtěla velkou svatbu, ale tim, jak se vam uplne zmenila situace, tak bych to asi prehodnotila. Pro me bylo hodne dulezity to poradi, nejdriv svatba, potom dite.
Odpovědět
Profilova fotka
@vkacka děkuji za názor 🙂 my už právě jedno dítko máme a všechno namatrice ohledně druhého zařízené, takže tohle je to posledníco mě trápí.
Odpovědět
Kdo ví jak to vůbec bude 🤷 my plánovali na květen, tak jsme to přesunuli na říjen. Jenže pak uvolnili aspoň obřady, tak jsme se tajně vzali, pro sichr. Na říjen jsme nechali hostinu a všechny nechali při tom, že v tom říjnu bude klasická svatba, ať se těší. Dobře jsme udělali, bo v říjnu měla mamka covid, přišly další omezení, takže bychom si to stejně neužili podle představ. Všichni měli pochopení, jen tchýně to rozdychávala 3 dny, ale spíš proto, že se nám to podařilo 5 měsíců ututlat 🤣
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah ty brďo taky dobrý 🙂 no my jsme to právě dali až na podzim kvůli tomu všemu a to taky bůh ví jak to bude jelikož všichni atraší, že až do toho podzimu právě
Odpovědět
@melaniepokorna aha, tak to pak jo
Odpovědět
My jsme se právě dneska rozhodli se snoubencem to taky tak udělat. Měli jsme naplánovaný termín na květen, ale co čteme různé informace vypadá to že ta situace jen tak nemizí. Dnes jsme se rozhodli že se vezmeme už v únoru v 10 lidech a pak dodatečně uděláme oslavu pro všechny. Byla jsem s toho trochu nervní protože nic nejde tak jak bych si přála ale myslím si že aspoň stres ze mě opadne, a to že už budeme svoji mi nevadí tím lépe. Ale spíš mě to mrzí kvůli ostatním, co se na svatbu těšili.
Odpovědět
My mame mit svatbu taky na podzim a zatim to nijak neresime. V tuhle chvili nikdo nevi ani co bude na jare, natoz na podzim. 🙂 Nicmene svatbu si chceme uzit se vsim vsudy, s kamaradama, s jidlem a vsim, takze pokud by byla i v te dobe nutna nejaka vyraznejsi omezeni, tak to proste posuneme na dalsi rok, nez delat nejake kompromisy. Uredni lejstro nam nikam neutece.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?