Nedodaný balíček odtud :-(

Dámy, prosím jak řešit nepříjemnou situaci s místní prodejkyní....? Věc se má takto: koupila jsem zde komplet ozdobu na auto ženicha i nevěsty, cca za 700,- Kč i s poštou. Obchod to byl rychlý, padl můj dotaz zda je sada ještě volná, paní obratem odpověděla, já také obratem odeslala platbu, napsala adresu, ale od té doby o balíku ani vidu ani slechu.... Měla vystavený ještě jeden inzerát a tento zároveň s mou výzdobou byl smazán, prodejkyně jinak profil prázdný a na zprávy nereaguje . Ani se mi nedaří dopátrat zda se přihlašuje a zda zprávy čte... Co nyní? Děkuji za rady.
Odpovědět
Profilova fotka
@zaneli teď je možno jen čekat, popřípadě to nahlásit správci. Ale pokud to byla podvodnice, tak si bohužel přišla o peníze. :-(
Odpovědět
Už tak máme limitovaný rozpočet na svatbu a shánět znovu....a platit znovu... :(. Zkusím ještě počkat, ale nevěřřím tomu. Děkuji...
Odpovědět
Profilova fotka
a co je to za prodejkyni?
Odpovědět
Profilova fotka
@zaneli nám by to taky rozhodilo rozpočet, ale třeba výzdobu na auto sem si vyrobila sama a vyšla mě tak na 200 kč
Odpovědět
@rmarcelilinka Vážně? To jsi šikovná :). Já bohužel žádný kreativec nejsem a nerada tvořím, tak proto nákup :). Nechceš poslat foto své výzdoby :)?
Odpovědět
@zuzinka6 Ještě nebudu jmenovat, třeba se stane zázrak a balík dojde :).... Jen mne zajímalo jak se dá postupovat, jak se můžu bránit...
Odpovědět
Profilova fotka
@zaneli já taky nejsem kreativec a taky mě to moc nebaví, ale když sem viděla ceny výzdob na auto, tak sem si to radši vyrobila sama :-D Můžu k večeru poslat.
Odpovědět
Profilova fotka
a jak je to dlouho?
Odpovědět
A ptala jsi se na poště? Naše pošta se neobtěžuje dávat upozornění do schránky, že tam mám zásilku. Když jsem si tu loni na bazaru kupovala věci na svatbu, psala jsem týdně několik stížností...
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt někdo pošle jen tak 700,- někomu z webu, u koho nezná ani jméno? WTF :D.
Odpovědět
Profilova fotka
napsala bych bance ze jsem udělala omyl a peníze si vyžádala zpět
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky pár věcí nakoupila, zatím vše přišlo...
Odpovědět
Článek se načítá
@androz Tak s tímto názorem by se mohl místní bazar prakticky celý zrušit....
Odpovědět
Profilova fotka
@zuuzzkkaaa ono to není úplně tak jednoduché, banka příjemce vyzve k tomu, aby vrátil chybně zaslanou platbu, ale sama mu to nestrhne :-( @zaneli Máš na ní nějaké kontaktní údaje? Dá se dohledat, třeba na FCB?
Odpovědět
Profilova fotka
@zaneli Já si nechávám takové věci posílat jen na dobírku, případně volím osobní odběr. Ale asi jsem přehnaně opatrná, no.
Odpovědět
@weruberu Googlovala jsem její přezdívku s nulovým výsledkem (odkazy jen na smazané inzeráty zde). Znám jen její příjemní (tedy pokud je pravé) a na FB se mi zobrazilo přes 30 výsledků :).... Píšu adminům zda mi můžou zjistit její poslední přihlášení. Dnes skočím (opět) na poštu, zda tam balík náááhodou nečeká... A na call centru banky se informovat můžu, i když platbu mi z jejího účtu asi opravdu těžko stáhnou.
Odpovědět
@androz No... jestli jsem opravdu naletěla, tak už budu skutečně velice opatrná :-(. 700,- Kč není dvacka.
Odpovědět
Profilova fotka
@zaneli Tak se bojím, aby to nebyla ta samá paní jako u mě ;) mě se stalo to samé, už v březnu.. taky na ozdobu na auto.. a klidně tu paní budu jmenovat @zvonmia dekorace vypadala takhle...
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska se neda nikomu verit
Odpovědět
@androz už jsem to tady jednou psala, měla jsem zájem o bižu a když jsem prosila paní aby mi to poslala na dobírku, vzpírala se že je možný jen převod na účet...líbilo se mi to tak jsem přistoupila...přitom ale nechápu jaké je v tom riziko pro prodávající. Buď zaplatím pak je to v pořádku, nezaplatím vrátí se jí zboží zpět..takže je to o tom že tady všeobecně nelze kupovat zboží z bazaru než převodem na účet.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@poirotka11 To je fajn, ale stovka za dobirku je furt mensi riziko nez castka za vec+postu.
Odpovědět
@poirotka11 to chápu, ale jsem jen toho názoru, když zjevně jevím o zboží zájem, a prosím prodávající, že jsem po úrazu páteře a těžko se mi dostává k bankomatu abych převedla peníze, tak by mi snad vyhovět mohla.
Odpovědět
Dobrý večer, těžko se čtou tyto diskuze :-( Jelikož je dnes hodně moderné nakupovat online. Dávejte si opravdu pozor u nákupu přes net a radši nakupujte u PRO nebo u ověřených prodávajících. TIP: podle majitele účtu, kde posíláte peníze, lze osobu dohledat a obrátit se na příslušný úřady i polícii s návrhem na neoprávněné obohocaní. Hodně štěstí a více opatrnosti u nakupování přes internet přejeme
Odpovědět
@lenulemariku HOLKY TO JE ONA, už kašlu na ochranu soukromí
Odpovědět
Podle fotky to předtím prodávala @fiserovaverca (nyní už neaktivní), možná by jí mohli kontaktovat admini, komu to prodala? Třeba to poslala poštou. Jestli teda není jen převzatá fotka. Jinak pokud se vás nesejde víc, aby to bylo nad 5t., je to jen přestupek. Ale to s tím majitelem účtu je dobrý nápad.
Odpovědět
PRO INFO :) - profil byl tedy registrován v květnu 2016 (@lenulemariku), admini věc řeší, IP adresu zaslat nemohou - to jen policii, ale dopátrala jsem se jména majitele účtu :). Díky za tip @botyobuvpopelka ! Stačilo poslat na její účet 0,1 Kč ze stejné banky jakou má ona a v e-bankovnictví se nám zobrazilo jméno. Bohužel je to jméno v ČR poměrně obvyklé, tak se bude hledat obtížněji. Na poště stále nic není. Pátráme dále :).
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím co s tím, ale pro příště bych nakupovala jen od uživatelek, které zde mají účet dlouhou dobu a mají i fotky, nemyslím pouze profilovku :-) Hodně štěstí
Odpovědět
Shrnutí pro případné další podvedené uživatelky: majitel účtu: ANETA KONEČNÁ (podepisuje se jako Maříková), účet číslo 219592557/0600 vedený u GE Money Bank. Bohužel na FB je takových jmen spousta, ale již jsem také dala info do skupin Oko za oko, zub za zub!!! a jí podobným.... Vše mám sepsáno pro PČR (včetně print screenů), má banka kontaktuje GE Money a vyzve podvodnici, aby peníze vrátila jakožto neoprávněné obohacování.... tak uvidíme uvidíme.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, bohužel čtu tento příspěvek se zpožděním, po svatbě jsem tento profil nepoužívala. Výše uvedená fotografie je má původní, z mé svatby, kterou jsou použila u prodeje, prodala jsem to jak zmiňujete uživatelce @zvonmia, zboží si převzala a platba proběhla v pořádku. Bohužel prodává zřejmě zboží dále a používá mou původní fotografii.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?