Jak vám změnilo beremko pohled na vaši svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Zajimal by me vas nazor na to, jak vam zmenilo beremko pohled na vasi svatbu. Priznam se, ze po zaregistrovani jsem neverila vlastnim ocim a netusila jsem co vsechno se dnes na svatbach dela/nedela :-D. Nejdrive me napady zaujaly, ale pak jsem si rekla, ze fakt nechci resit barvu podvazku, vyzdobu zachodu, nebo se patlat s kapesnicky na slzy - to je prece starost kazdeho aby si vzal kapesnik. Secteno, postrzeno: nechci svat. denik, nechci resit blbosti - to radsi investuju penize a cas jinam. Nechci mit svatbu v 1 barevnem odstinu, nechci pompony, makrony, toaletaky, holuby, fotobudku.. a co hlavne - nechci utratit za svatbu vic nez 50 000. Chci si ji uzit a nempremyslet nad kravinama kvuli 1 dni ;-). Snad se tady najde nekdo, kdo to vnima podobne :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@luj89 Strach by mi nedovolil bránit někomu v jeho osobních svobodách. Furt mi ale není jasné, kde berete tu jistotu, že na vaše názory zrovna tady někdo čeká... Přeji krásnou a originální svatbu.
Odpovědět
no ja diky tomu asi zacala stresovat, ze snad vsichni dobri dodavatele uz budou pomalu obsazeni a to planujeme nekdy na zari 2014...tak si rikam, ze si snad do zari 2013 dam uplne pohov, protoze opravdu...je to na zblazneni nekdy a tolik casu to zere :) ale zas lepsi nez se ucit:)
Odpovědět
@lencza22 Myslím, že 100% jisté není nikdy nic. Jen jsem chtěla, aby se nevěsty zamyslely i nad jiným způsobem pojetí svatby. Nikoho neurážím, nikomu jeho názor neberu. Netušila jsem, že je na beremku takový problém napsat svůj názor.
Odpovědět
@kapacita To je přesný, lepší než se učit :D
Odpovědět
Zajímavá diskuze :-p .Mi osobně pohled na svatbu beremko nijak nezměnilo. Od začátku víme, že budeme mít malinkatou svatbu a určitém místě. Šaty budu mít uzpůsobené prostředí, bude kytka a prstýnky. Pak půjdeme se svědky a několika přáteli na večeři a druhý den ráno rozešleme oznámení a odjedeme na svatební cestu. Nemáme mandličky, noviny, budky a pod, ale pokud je někdo chce a má je, je to čistě jeho věc. Ráda tyto "blbinky" pak zkouknu ve svatebních albech. S urážkami se tu moc nesetkávám, ráda chválím, ráda kometuju třeba fotky ze zkoušení šatů, účesů, líčení, make upu ... a pod. Občas něco zkritizuju, ale vždy se snažím, aby šlo o kritiku konstruktivní. Takže žádné "v těch šatech jsi hnusná", ale třeba "tyto šaty Ti moc nesedí", "zbytečně Tě rozšiřují", "zkus jiný střih" .... a pod. Nechci žádnou nevěstu urážet. Občas se mi stane, že za svůj kritický názor dostanu "po čumáku". Ale odpovědi ve stylu "a kdo se Tě ptal na názor?" přecházím s úsměvem. Je to veřejné fórum, ke každému příspěvku je možné vložit diskuzní příspěvek, takže ano, i já mohu přidat svůj názor. Nevěsta, která sem vloží svůj příspěvek, musí očekávat, že třeba nebudou komentáře jen pozitivní. A myslím, že plno nevěst ocení nestranný názor úplně cizího člověka, v tom vidím velké plus beremka. Už nebudu dále zdržovat :-D Chodím na více diskuzních fór s úplně odlišnou tématikou a za sebe musím říct, že atmosféra na tomto fóru je rozhodně nejlepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luj89 Mám radost :-), taky se budu vdávat poprvé a naposled :-). A máš pravdu, někdo do toho dá strašně moc peněz a potom je zklamaný, že něco nevyšlo, nebo že to není ono :-). Upřímně, člověk by si měl zařídit všechno tak, jak mu se líbí a ne, jak ho někdo nebo něco ovlivní :-)
Odpovědět
@niqy no to já teda taky víc nedám, sice jednou za život, ale myslím, že se tu může udělat krásné i bez honosných věcí.
Odpovědět
My jsme si udělali svatbu přesně takovou jaou jsme chtěli... Na beremku sjem se inspirovala a pomohlo mi k hodně nápadum jak si udělat věci sama a necpad prachy za to firmám.. Takže Oznamko - vlastní tvorba, svatební kytka, kytka na klopu - vlastní tvorba, jmenovky, vývazky - vlastní tvorba.. a td atd.. Takže v tomhle mi beremko ušetřilo myslím spouuustu peněz.. Takže k něčemu určitě je, jen se nesmíš strhnout davovým šílenstvím a právě každou kravinkou, kterou tu kdo dělá a předhánět se s ostatními "spolubojivnicemi"....
Odpovědět
Na beremko jsem šla s tím že chceme s přítelem větší svatbu, zveme více kamarády než kde koho z rodiny, protože je to slušnost no a jestli tady něco můj pohled změnilo? Ano, našla jsem tu pár hodně dobrých tipů, našla jsem inspiraci, už při registraci bylo jasné že tradiční svatbu mít nebudem, nejsme na to, ale nemám nic proti, právě naopak- spousta zvyků a tradic je moc pěkná :-) Já myslím že tady si vybere každý, ať ten co chce opravdu tradiční svatbu, ten co chce něco jiného, nevěsty které jsou nábožensky zaměřené, ty které upřednostňují zvláštní místa obřadu, no prostě je tu toho spoustu a pro každého něco, každý občas šílí a ohledně svatby to nebude jiné, jen prostě my se vnímáme sami jinak, ale okolí by určitě občas mohlo vyprávět.. Takže kdo chce ať má kapesníčky na slzy nebo co to bylo, klidně ať si někdo koupí štětku na záchod v barvě svatby, hlavní je že on bude spokojený no ne? A nám všem vlastně může být ikdyž to kritizujeme nakonec absolutně jedno co ten dotyčný má, protože naše svatba to není a nebyla
Odpovědět
Profilova fotka
A co nám má vlastně tento duchaplný příspěvek říci? :-D Já nevím holky že vás některé pořád baví zakládat takové přiblblé diskuze které vedou maximálně tak k hádkám.Ať si každý dělá jak chce, ať si někdo vyzdobí opravdu třeba i ten záchod a někdo ať se vdává v teplácích...vždyť je to úplně fuk.Tahle stránka by měla sloužit k inspiraci a k pokochání se fotkama jiné svatby, pokud mě to neinspiruje nebo se mi to nelíbí,album zavřu a jdu dál...Neřešte holky blbosti, hlavně ať se všem svatba vydaří. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Možná dojem toho šílenství dělá jen to, že existuje stránka, kde se řeší jedno téma. A to téma se řeší opravdu dopodrobna. Ale kdo by ho neřešil, když je dnes tolik možností a pokud chce někdo něco levnějšího, nebo naopak dražšího..tak kde jinde se zeptat než právě tam, kde se to probírá?:)) To je stejné jako když se Vám nezdá Váš domácí mazlíček.. Díky za fora, kde řeší určitý druh zvířete, kde je inspirace.. Někomu stačí to probrat za den, někdo si o tom rád popíše několik let. To ale dle mě není vada na mozku ;) Je to náhodou moc fajn. A zkušenosti od čerstvých novomanželů a manželů x let od svatby je prostě k nezaplacení. Beztak do toho každý vkládáme své vlastní já včetně partnerova. Takže si myslím, že to jako šílenství jen vypadá. Ba naopak směkám před kreativitou zdejších žen i mužů :)
Odpovědět
Pamatuju si na diskuzi, kde se řešilo právě to zdobení wc. A mě to narozdíl od všech těch, který se tomu vysmívaly, inspirovalo. Pokud je wc v hezký místnosti, kde jsou třeba sušený kytky a hraje relaxační hudba, člověku je prostě příjemněji. Speciálně introvertovi, jako jsem já, kterej když musí být dýl mezi větším množstvím lidí, potřebuje se čas od času někde na chvíli zašít a wc je k tomu ideální :) Osobně chci svatbu miniaturní, tak na zdobení nedojde, ale líbil se mi ten nápad.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@skotskaa Byli jsme na svatbě, kde bylo nazdobeno umyvadlo plátky kytek a ovoce. Nikdy jsem nic hezkčího neviděla :)) Působilo to tak čistě a elegantně, nenásilně.. Zajímavé bylo, že i po půlnoci nebylo vůbec uhnilé. Prostě z toho dýchala čistota a čerstvost :))) Nevím jak to vypadalo u pánů, ale byla to hezká inspirace..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
mě změnilo pohled na fotografa - moje verze by byla kamarád/nejlevnější/jen na obřad, po dlouhém váhání a pročítání diskusí na toto téma (v realu se mnou o tom nikdo diskutovat nechtěl, kromě svědkyně) jsem se naopak rozhodla pro fotografa relativně drahého, na celý den, s komplet výbavou. A těším se na to moc! miluju fotografii, probírám se stále dokola svýma fotkama, takže všem díky za neúmyslnou podporu v rozhodnutí! :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Mě to pohled v ničem nezměnilo, já budu mít malinkou svatbu, rozpočet deset až dvanáct tisíc :) ale baví mě různé diskuze, o tchýních a tak :) Já nebudu mít žádnou výzdobu, nejsem na to a hlavně na to nemám vkus, takže by to asi dopadlo hrozně :) tedka tady lovím inspiraci ohledně ženichova oblečení, protože pořád nevíme, co si vezme. Ale že bych si řekla, joooo tady je plno věcí, všecky musím mít a pozvu 100 lidí, protože to bylo na beremku, to fakt ne :) ale tyhle stránky mě baví a když nic jiného, vidím každý den to odpočítávání, za jak dlouho to bude :)
Odpovědět
Profilova fotka
Uvedomila jsem si jak jsem strasne rada,ze neziju v CR..:D Obcas,kdyz ctu jak je tezky sehnat saty v ruznych velikostech tak nevim co bych delala.,mam velikost 46/48 jak co a v CR bych mela na vyber mozna dvoje saty ala stara mlada. Tady si muzu vybrat cokoliv chci. :-) A ze nekdy mene znamena vice. :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Celkem radikálně. Od doby, co tu koukám na svatby nechci pompomy, sweet bary, foto koutky, organzu a plastové diamantíčky. Mám na ně alergii sotva je vidím. A důležitější věc, kterou jsem si uvědomila je ta, že jsem neskutečně ráda za to, že jako rodiny/rodina spolu vycházíme. Nikdo nám neháže klacky pod nohy, s rodiči se máme rádi a podporujeme se a máme opravdu dobré rodinné vztahy... k nezaplacení! Když to tu někdy čtu, jak se tu lidi i zbytečně hádají kvůli kravinám (rodiče chtějí koláčky/my ne, otec nechce jet naším autem, maminka nechce koupit šaty v barvě svatby atd.) tak jsem ráda, že mám tak skvělé rodiče svoje i ty tchýňovic
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?