Jak přidat popisek k fotkám v albu na beremese?

Profilova fotka
Dá se dopsat popisek k fotce po uložení v albu, aby tam ten popisek zůstal? Když ho tam dodatečně dám a uložím, tak mi zas zmizí po překlepnutí na jinou stránku... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci. mně to taky nejde... jedině fotku vyndat a pak jí zase vložit s popiskem...
Odpovědět
Profilova fotka
To je teda blbý, pak jí zas šoupat nahoru, no tak aspoň v tom nejsem sama, asi to prostě jinak nepůjde.. Díky! :-)
Odpovědět
taky mi to nejde...už jsem to vzdala, přepisovat popisky :-(
Odpovědět
ahojte, s tymto je programatorsky problem, uz som to raz s programatormi riesila ale asik sa zatial k tomu nedostai, este ich pourgujem...
Odpovědět
ak v popisku nepouzijete zvlastne znaky ako vykricniky, uvodzovky, dlzne, makcene, atd. tak by to malo ulozit
Odpovědět
emjee, ani tak to nejde ;-)
Odpovědět
ikarkula, medzicasom od vcera som to skusala vo vlastnom albume a vkladanie popisov k albumov k fotkam, ktore este popis nemali mi uz funguje...skusala si to vlozit aj v nejakom inom prehliadaci resp. na inom pc?
Odpovědět
anax, já jsem to teda konkrétně zkoušla na střeše, ale předpokládám, že je to jedno. zkoušela jsem to z domova i z práce a se stejným výsledkem. každopádně žádná tragédie. jen jsem reagovala na to, že mi to stejně nešlo. ;-)
Odpovědět
Me se to ulozi pouze kdyz je to bez diakritiki ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mně už se to taky uložilo, ale jak píše martinka, diakritika zmizela..předtím se ale neuložilo nic..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
ahoj holky nevite jak si mam zvetsit fotky v albu? predem dekuji
Odpovědět
denis jak zvacsit? Max tam mozes mat 700kb fotky.
Odpovědět
Článek se načítá
jéé, jsem si teď dodatečně hrála s popiskama fotek v albu, snad 10 minut, a ono nic. Neuloženo. To mě teda docela štve ]-( Jsem si tuhle diskusi měla přečíst dřív - ušetřila bych si nervy :-S
Odpovědět
No, tak jsem si to tam teda dala bez interpunkce, ale dalo mi to docela zabrat, každej obrázek jsem popisovala asi třikrát, než se mi podařilo fakt vyloučit všechny háčky a pomlčky... Ach jo, takhle mi omezovat výrazový prostředky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
už se nad tím taky trápím pěknou chvíli, tak alespoň vím, že toho mám nechat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky, pokud Vám to v Exploreru nejde, zkuste si nainstalovat Operu. Já jí za tímto účelem používám a nemám už s popisováním fotek žádný problém. Dříve mě to taky blblo.
Odpovědět
Oliva83 bude mít asi prvadu. Já používám internetový prohlížeč Mozilla Firefox a ani jednou jsem neměla problém s popisem fotek :-)
Odpovědět
ja mam explorer a problem nemam ;-)
Odpovědět
Ha ha, Operu používá můj přítel a pořád se mi směje, že mám "ten blbej" Explorer a odmítám Operu :-D Že by na tom něco bylo? Asi příště zkusim vlízt na jeho počítač... Ale budu si muset nasypat popel na hlavu, jestli budu chtít od něj pak nainstalovat taky Operu :-N
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicek: Myslíš v tom doprovodným textu? Tam se dá použít "zkratka" pro enter: ctrl60 (to napíše špičatou závorku), do toho br a nakonec ctrl62 (to tu závorku uzavře). Doufám, že si to teda pamatuju správně. Když to dáš dvakrát za sebou, mělo by to udělat vynechanej řádek.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - tak to taky vyzkouším jinak používám Mozillu firefox a problém s popisy fotek nemám ;-) explorer nepoužívám vůbec, protože bych z něj vykvetla :-D - ale my to zas máme dobře rozdělený, já si jedu svoje stránečky ve firefoxu a mužskej má svoje v exploreru :-)
Odpovědět
to co opisala krtek.93 funguje, da sa to pouzit popripade namiesto b mozete pouzit p cim sa vytvori odsek nie riadok, su to tzv. programatorske tagy ak sa nemylim....podobne som si "odriadkovala" svoj album ;-)
Odpovědět
;-) Já znám bohužel jenom tenhle jeden "tag", vyčetla jsem ho v jedný diskusi. Ale měly by jít vygooglovat - kdybyste někdo věděl přesněji, můžete hodit odkaz ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?