Dvě svědkyně

Ahoj holky. Prosím o radu i názor. Vedlinjsme s přítelem debatu na téma "svědek". Mě půjde moje sestra, tam to bylo daně ihned o samého začátku, přítel přemýšlí o jeho sestře, mají hezký vztah a je mu o malička oporou. Jen jsme přemýšleli, jak by asi probíhal nástup,v tomto případě svědkyň. Nemáte někdo zkušenosti s nástupem svědků stejného pohlaví? Napadlo mě ještě, že by moji svědkyni přivedl její 3letý synek a pritelovu sestru náš 1,5letý synek. Že by to bylo na oko přeci jen hezčí, co myslíte?
Odpovědět
Proč by nemohly jít vedle sebe dvě svědkyně? Mně to nepřijde nijak "nevzhledné". 🙂
Odpovědět
Kamarádce šla sestra a jejímu muži babička a vypadalo to naprosto normálně 🙂
Odpovědět
Jsem si to neuměla představit...jsou to obě mladé holky. Děkuji ale moooc za názory 🙂
Odpovědět
Naprosto v pohodě, my měli taky za svědky osoby stejného pohlaví - pro změnu muže🙂. Mého bráchu a manželova nej kamaráda. Nastupovali spolu se svými partnerkami, pak se partnerky oddělili a oni dva tam zůstali stát.
Odpovědět
Profilova fotka
Maji garde a to si pak prostě sedne.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám dva svědky a přítel jednoho (z mých dvou svědků se bude podepisovat jen jeden samozřejmně). A vychází to pěkně, dva kluci a jedna holka, takže ženská bude zavěšená do dvou chlapů 🙂 K vašemu dotazu, ať jdou holky spolu, přijde mi to super a není na tom vůbec nic špatného 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?