Byly jste spokojené se službami inzerentů na beremese?

Profilova fotka
Ahoj holky, jak jste spokojené s nabízenými službami tady na beremku co se týče placených inzerentů, kterí nabízejí výrobu závojů? Chtěla bych si pořídit závoj, mám jasnou představu, ale nevím kterí firmě můžu věřit... Nemáte někdo skušenost? Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Spetra, já jsem taky sháněla dlouho závoj. Koupila jsem si na tady na beremku dva, oba z inzerce, s jedním jsem spokojená vůbec nebyla,vrátila jsem ho, a byli mi vráceny peníze. Což je solidní. Takže nebudu uvádět, kdo to byl, protože jiná nevěsta spokojená být může,Ale já doporučit nemůžu. Ale moc moc doporučuju paní s nickem levnasvatba. Kupila jsem si od ní 3 mertový jednovrstvý závoj. A po tom, co mi přišel ten předtím a prošla jsem všechny salony v Olomouci mohu opravdu srovnávat. Závoj je nádherný, z jemňoučkého běloučkého tylu, nádherně přidělaný na průhledném hřebínku...tak jako to mají jen závoje z USA (tady v čechách jsou přištupovaný na hřebínek tlustou nití). Ségra má závoj z USA (ale bohužel šampaň a já mám bíle šaty, tak ho nevyužiju) a po tom co jsem viděla ten její z USA mi všechny tady v čechách přišli jak záclona nebo dekorační tyl. Riskla jsem to, a objednala závoj od paní levnasvatba. Dodání bylo naprosto bleskové( platila jsem předem na účet, uplně bez obav), paní moc příjemná a ochotná, poradila mi dokonce i jak si mám závoj upravit ( chtěla jsem z něj udělat dvouvrstvej kvuli přehození přes obličej). Přitom mi klidně mohla nakukat, že to nejde a ještě na mě vydělat, a prodat mi závoje dva- krátkej přes obličej a dlouhej dozadu. Ale tady je vidět, že jí prostě nejde o peníze, ale o spokojené zákaznice. A to já jsem. Jsem spokojená moc. Za peníze za které mi v salonech nabízeli závoj k loktum, mam závoj přes celou vlečku a ještě mi zbylo na přehození přes obličej, a navíc je to luxusní jemňoučký tyl o ketrém jsem snila. Takže jedině doporučuju. Závoj přišel i s fakturou:-)
Odpovědět
Ahojte, som zo Slovenka a objednavala som si zavoj na svoju svadbu z Čiech, konkrétne z eshopu levnasvatba a bola som na 100% spokojná, závoj bol nádherný, kvalitný, tovar dorazil rýchlo a komunikácia s p. Ajou bola tiež rýchla a bezproblémová, takže možem vám milé nevesty tento svadobný eshop vrelo odporúčať. ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@srdicko.c @zuzika37 @lovelylady holky a to je ten salon z Dolni Lutyne? nikoho s takovym nickem jsem tady nenasla, jak pisete, v te Lutyni ale nemaji moc vyber :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky, já si kupovala šaty tady. Naprosto překrásné, přesně podle obrázku. Prodávající super. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@srdicko.c moc pěkný, já bych chtěla jen jednoduchý, lemovaný overlockem a taky jednovrstvý, tak snad někde pořídim
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?