Tak všechno začalo před lety, kdy jsme se jako děti poprvé potkali. Přítel bydlel ve vesnici, kam jsem každoročně jezdila za babičkou na prázdniny. Protože je o dva roky mladší, stejně jako má sestra, hráli si především spolu a já se věnovala už mnohem "dospělejším" aktivitám... hlavně čtení, psaní, počítání :-), zato oni si hráli na pískovišti.
A roky utíkaly...
Loni v září jsem po dlouhé době dojela za babičkou a potkala Miru. Konečně byl vyšší než já :-) Povídali jsme si dlouho a mě napadlo, že je s ním celkem zábava. Dala jsem mu telefonní číslo a odjela domů. Po týdnu jsem tam ale byla znovu a to už následoval první polibek a první rande... přesně v tomhle pořadí :-)
O měsíc později mě už přijel navštívit a strávili jsme spolu báječný víkend. To už mi došlo, že je to mnohem víc než jen nějaký úlet. Kolem Vánoc už jsem byla na sto pro přesvědčená, že on je ten pravý pro zbytek mého života.
17.2. mě po krásné noci ještě v postýlce požádal o ruku. Zmohla jsem se jen na nadšené "Mhmmm!!!" Pak jsem dostala nádherný prstýnek... sice ne s diamantem, ale dal mi k tomu rumové pralinky :-D
Od března už spolu bydlíme. Měli jsme už nějaké menší nedorozumění, ale vždy se to v dobré obrátilo... jeden už bez druhého nedáme ani ránu.
V červnu jsem zjistila, že už se asi budeme brát ve třech :-D. Míra měl z toho obrovskou radost a hned se tím začal všude chlubit a shánět kočárky :-D
Datum jsme stanovili na 20.12.2008 .... jsem si jistá, že to bude krásná "Vánoční svatba"