Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

I a H   svatební album

yves6511  •  16 fotek  •  22. črc 2017, Region Rakovník

Jaká byla svatba:

Svatební den byl..velmi rychlý, ale moc krásný, prostě takový vrchol mojí i partnerovy nervozity, jak všechny dílky skládačky do sebe zapadnou. Zapadly skvěle, všechno vyšlo podle mých očekávání, nakonec vyšlo parádně i počasí, takže za nás úplné nadšení :)
Ráno jsem ještě narychlo zařizovala poslední věci, dokoupit věci do baru a vyzvednout kytky pro maminky, potom jsme vyrazily s kamerou natočit pár záběrů. Trošku jsme se zdržely a doma už na mne čekal kadeřník. Drahý měl po ránu taky moc zařizování, musel zajet na místo hostiny, nafoukat balonky heliem, připravit venkovní grilovací terasu a pak nazdobit moje a jeho auto, takže toho měl taky dost, a ke mě se jen dostávaly střípky informací, jak nestíhá a je nervózní. Já se nechávala česat a k nám domů mezitím přicházeli různé lidé, fotografové, svědci, maminka, řidiči, no bylo to jako Václavák, takže jsem se v tom tak trochu začínala ztrácet, a nechala to plynout. Po kadeřníkovi následovala vizážistka, která si na líčení opravdu nechala záležet, takže trvalo mnohem mnohem déle než na zkoušce, což mě trochu znervozňovalo . Každopádně po jedenácté mě svědkyně navlékla do šatů a zavázala, já jsem si jen dochystala kytičku a pak jsem chodila sem tam po bytě a minutu po minutě kontrolovala hodiny. Z bytu jsem odcházela poslední a velmi pomalu a opatrně jsem se nasoukala do auta.. cestu si vůbec nepamatuji, jen jsem si říkala, at nikdo nečeká venku, aby mě neviděl, chtěla jsem být utajená nevěsta, ale auto mělo naštěstí zatmavená skla, takže to bylo v pořádku :)
Bráchu, který mě vedl k oddávajícímu, jsem pověřila, aby byl rychlou spojkou mezi mnou a místností, kde se připravovali ostatní k průchodu, a musím říct, že načasování nemohlo být lepší. Opravdu všechno časově dokonale klaplo, skoro nikdo mě při příchodu neviděl, až teprve když jsem procházela po koberci, takže velká spokojenost :) Muž mi pak říkal, když začal v místnosti rozruch a jemu bylo jasné, že už přicházím, že na něj paní matrikářka sykla "Neotáčet se!", tak ji poslechl :) A když mě uviděl, tak se mu tak krásně zalily oči slzami, bylo to moc dojemné :) Pan starosta krásně pronesl mnou připravenou řeč, harfa nádherně hrála, všem se to moc líbilo, prstýnky byly připravené a ani jednomu z nás neupadly, první políbení jsme museli pro fotografy opakovat, což všechny v síni rozesmálo, i nás :)
Venku nás čekal úžasný usměvavý špalír, bublifuky sice moc nebublaly, ale věřím, že to vypadalo super :) Šlo mi hlavně o to, aby po nás před radnicí nezůstal neekologický nepořádek, takže byly domácí bublifiky a okvětní lístky z živých růží.
Pak jsme se přesunuli na hostinu, před kterou jsme dostali samozřejmě pořádnýho panáka rumu (i já jsem si dala, i když to normálně nepiju) a i když člověk ví, že má přijít talíř, přesto jsem se lekla, jak jsem to nečekala, že ho má schovaný pod tácem.. Střep jsem si samozřejmě zapomněla schovat, takže manžel pak vyhrabal jeden v koši :) K obědu obligátní knedlíčková polévka a svíčková.
Potom už den plynul tak rychle, že jsme moc nestíhali vnímat, vlastně jsme ani jeden moc nepopili a nepojedli, ale byl to příjemně vzrušující den.

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Naši kamarádi :) - Palo a Daník, první fotky byly úžasné, těšíme se na zbytek, zatím byly naprosto podle našich představ
Kameraman Adela homolkova - Vřele doporučuji. Vybrala jsem si Adélku podle promo videa tee na beremku, a rozhodně jsem neprohloupila, Adélka je milá, příjemná, skvěle zapadne do kolektivu a věřím, že video od ní bude moc krásné.
Hudba MK Martin Koutecký - Společný kamarád, úžasný šoumen a hudebník, který v jednom člověku vydá za celou kapelu.
Catering Catering Menzl Rakovník - Nejlepší svatební catering v Rakovníku. Úžasní profíci, ochotní, spolehliví, perfektní. S ničím nemají problém a navíc bezkonkurenční cena a kvalita jídla i služeb. Moc mi pomohli, když už jsem měla pocit, že to nezvládám a vše se mi hroutí..
Svatební oznámení - Inspirace přišla z Fleru, realizace proběhla díky prodejně Papyrus v Praze a výtvarným potřebám U Bílé paní. Základem bylo drátované srdce s korálky a pak jen vrstvení papírových částí. Většině se moc líbilo :-)
Dorty - Dort byl třípatrový, taková klasika :-) Vanilkový piškot, krém ze šlehačky s mascarpone, maliny, pomazaný ganáží z bílé čokolády a navrchu maďarská potahovací hmota K2
Víno Vinotéka Marota Rakovník
Dárky pro hosty - Hosté dostali v ručně vyráběných papírových pytlíčcích domácí levandulové mýdlo, vyráběnou vanilkovou svíčku a svatební mandle v čokoládě a cukru.
Svatební šaty Svatební šaty outlet Letňany - Šaty mi pak upravil Salon Nevěsta, sídlící na ulici 5. května v Praze. Velcí profíci, šaty opravili, připravili a komunikace s nimi byla bezproblémová.
Popůlnoční šaty Orsay - Krásné, kvalitní a pohodlné.
Podvazek pro nevěstu Aliexpress
Ženichův oblek Blažek - Krásný, kvalitní, ale velmi, velmi drahý..
Doplňky ženicha Celio - Košile na doporučení :-)
Obuv Aliexpress - Wedopus. Vydržela jsem v nich od jedenácti dopoledne do osmi do večera..
Make-up Ilona Tomková - Úžasně šikovná, precizní a milá. Vřele doporučuji!
Účes Martin Pohnán - Šikovný, pohodář, dělá nádherné a jedinečné účesy, navíc dokázal z mých tří vlasů udělat bohatou hřívu :-)
Svatební prsteny KREDUM CZ s.r.o. - Hynek Kalista - Nádherné, jedinečné a hlavně naše :-) Veliká spokojenost, doufám, že už je nikdy nesundáme..
Bižuterie Fler - Moje krásné náušnice od Kaori
Květiny - Květiny nakoupeny na tržnici v Lipencích a všechny vazby, tedy svoji svatební, na auta, do obřadní síně a vázičky na hostinu jsem připravovala já se svědkyní..
kytičky pro maminky
Kytičky pro maminky
ženichovo auto
Ženichovo auto
a nervózní ženich..
A nervózní ženich..
ještě bez prstýnku
Ještě bez prstýnku
síň v očekávání
Síň v očekávání
a už jdu. klepala jsem se jako ratlík
A už jdu. klepala jsem se jako ratlík
pak už to bylo dobré
Pak už to bylo dobré
a už svoji
2A už svoji
první tanec
První tanec
krájení dortu
Krájení dortu
None
a foto s naším společným miláčkem
A foto s naším společným miláčkem
None
None
None
None