S Luboškem jsme už čtyři roky. Na Vánoce 24.12.2007 pod stromečkem jsem našla můj zásnubní prstýnek - prostě nádhera! a tak jsme začali pomalu a spotupně plánovat svatbu.

ORGANIZACE:

Místo obřadu a hostiny
nejdříve jsme hned v lednu hledali místo, kde si řekneme své ANO... nejdříve se nám líbil Hotel Jenerálka, ale protože se nám nelíbilo jejich takové nic moc jednání tak jsme nakonec zvolili Hotel Čertousy v Praze v Horních Počernicích.

Datum svatby:
po dlouhých debatách jsme nakonec zvolili datum 19. září 2008. Původně jsme to chtěli v srpnu, ale to už mám prarodiče na dovolené a bratránek se žení 22. srpna 2008 tak proto až to září.

Svatební šaty:
tak ty jsem nejdříve hledala sama, abych pak tu mojí dámskou část rodiny vzala na jedno místo a netahala je po celý praze. Nejdříve jsem navštívila co mi kdo doporučil, ale tam se mi moc nikde nelíbilo. a pak jsem narazila na Andělské svatební studio..... a tam jsem se hned objednala na 15.3. ve 14:00 hodin. Původně jsem si zkoušela šaty, které tady mají hodně nevěsty - Rahman a Levante, ale nakonec mi padly šaty s názvem BIBIANA :-) půjčovné 9.900,-

už máme svatební album.... za 500,- v Tescu.

21. 5. jsme si objednali svatební oznámení (4M)...40 ks za 1700,- + jsem dostala svatební polštářek jako dáreček od sestřičky....

12. 8. jsem si koupila svatební čelenku (250,-)ve SPOLEČENSKÉM ATELIÉRU v Sokolovské 89/28 kousek od metra Florenc... Můžu jedině doporučit !