Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Veronika a Josef   svatební album

vroninka22  •  90 fotek  •  1. zář 2012, Hodonín, Region Hodonín

Jaká byla svatba:

Svatba byla nádherná, přesně dle našich představ, tento den jsme si plně užili a i přes škaredé počasí. Byl to nádherný den, na který nikdy nezapomeneme. Moc děkujeme Všem, kteří tento překrásný den strávili s námi, našim rodičům, rodině, kamarádům. Sice den před svatbou se nám všechno hroutilo, chtěli jsme letět letadlem, ale bohužel den před svatbou se polámalo, ale kamarádi z letiště nám to perfektně nahradili super nápadem, byli jsme z toho dojatí a moc jim za to děkujeme. opravdu je na co vzpomínat . - )))

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Fiamoli Zdeněk - svatební fotograf - Pan fotograf byl naprosto úžasný, fotky jsou nádherné, plně zachycují atmosféru našeho dne. Vůbec nás netlačil do nějakých nucených póz, což nám vyhovovalo, protože oba moc nemáme rádi styl fotek, že si stoupneme a usmějeme a udělá se blik, zkrátka jsme dělali co jsme chtěli a on nás fotil a my o tom ani nevěděli a výsledek byl nad naše očekávání. Z fotek jsou všichni nadšení a já se na ně každý den musím dívat, jak se na ně pořád nemůžu vynadívat. Tohoto fotografa vřele doporučujeme, opravdu vůbec nebudete tušit, že Vás někdo fotí, což je velká výhoda a výsledek je geniální. Tímto panu Fiamoli moc děkujeme . - )))
Hudba JaGr band Velká nad Veličkou - Kapela byla úžasná, hrají uplně všechno na si vzpomenete a uspokojí každou generaci, jak maldé, tak starší. Výhodou je, že jeden ze členů hraje i na harmoniku, takže v době pauzy se zvívalo a i tancovalo na lidovky, což uspokojilo právě ty starší. Taky vřele doporučujeme . - )
Civilní obřad Radnice v Hodoníně - Měli jsme perfektního oddávajícího...
Hostina Penzion Maděřič - Moravský Žižkov - Je to nově postavený penzion s restaurací, takže prostředí je krásně nové a moderní, majitelé jsou naprosto v pohodě. Výzdobu nám dělala paní Lenka Maděřičová, která byla opravdu dle mých představ, je moc šikovná a vše si dělala sama. Obsluha je tam pohotová a moc příjemná a jedna číšnice, mi půjčila i pantofle . - ) A co se týče jídla, tak to si zaslouží 1 s hvězdičkou, lepší svíčkovou jsme ještě nikdy nejedli, omáčka měla nádhernou barvu a opravdu to byla veliká dobrota, maso se uplně rozpadalo a knedlíky byli domácí a vývar byl taky vynikající. K večeři jsme měli raut a tam bylo spoustu dobrot na výběr. Vřele doporučujeme, nebudete toho litovat . - )
Ubytování Penzion Maděřič - Moravský Žižkov - Pokoj byl nádherně vyzdobenýa v těch duchnách se po celém dnu spali jako miminka . - )
Doprava BORS Břeclav
Svatební oznámení Lucie Kozlová- kamarádka - Je to moc šikovná grafička, ukázku oznámení najdete v mém albu příprav. Všem se oznámení moc líbilo. Pokud bude mít někdo zájem dám kontakt.
Instrukce pro svatebčany Moje práce . - )) - Holky vše zvládli na jedničku . - )))
Dorty Michaela Burgerová Žeravice - Dort byl vynikající a nádherný, udělá Vám naprosto všechno. Moc doporučujeme.
Koláče Paní Švagérková Mutěnice - Byli vynikající a za dobrou cenu. V případě zájmu dám kontakt.
Víno Můj úžasný tatínek - Víno Všem moc chutnalo a dokonce někteří si brali vzorek domů . - )))
Svatební šaty Svatební studio Dany Svozílkové - Šaty byli čisťounké, voňavé. Naprostá spokojenost, maladá paní co tam s Vámi šaty zkouší je velice opříjemná a ochotná. Byl to jediný salon tady u nás na jižní moravě, kde jsem na svoji postavu šaty sehnala.
Podvazek pro nevěstu Svatební salon Ivana, Hodonín
Doplňky nevěsty Svatební studio Dany Svozílkové
Ženichův oblek JB Oděvy Veselí nad Moravou - Oblek byl nádherný za vynikající cenu, byla tam koupena i košile a na míru šitá vestička s regatou a kapesníčkem.
Obuv Nevěsta- svatební salon Ivana,Hodonín, Źenich- Baťa, Uherské Hradiště
Make-up Paní Čajková, Studio Sun Body,Hodonín - Prvně jsem si připadala moc zmalovaná, pač se moc nemaluji, líčení se Všem včetně ženicha moc líbilo a na fotkách vypadá nádherně, vydrželo až do 4.00 hod ráno, bez jakéhokoliv poškození. Vřele doporučuju . - )
Účes Simča Hořavová,Hodonín - Moje nejlepší kadeřnice, je moc šikovná, v albu z příprav si můžete její práci prohlédnout. Tímto jí moc děkuju za trpělivost, byla jsem náričná nevěsta, ale výsledek byl geniální ajá byla moc spkojená. Účes vydržel též do 4 do rána. Vřele doporučuju . - )
Bižuterie Www.sperkyproradost.cz
Svatební prsteny Klenotnictví Opluštil, Velké Bílovice - Nádherné, dle našich představ, milé a ochotné prodavačky, které rádi poradí.
Výzdoba Samotvorba
Květiny Květinářství U Hada, Veselí nad Moravou - Předloha kytice byla jiná, než jak vypadala ve skutečnosti. Z dálky byla moc nádherná, ale z blízka šlo vidět, že růže už mají dost za sebou. Z toho jsme byla docela zklamaná, jinak kytky pro maminky i družičky byli hezké a klopu nám hnedka ze začátku zlomili, takže tu jsme musela špendlit.
Velké přípravy
Velké přípravy
None
1
None
None
None
None
1
jaktože mě nechtějí pustit, co to má zanmenat?? . - )
Jaktože mě nechtějí pustit, co to má zanmenat?? . - )
None
můj báječný manžel, co ten den předváděl, to bylo naprosto báječné, dvakrát polibek, zařval ano na celou radnici a ještě poklekl, je to komediant . - )
Můj báječný manžel, co ten den předváděl, to bylo naprosto báječné, dvakrát polibek, zařval ano na celou radnici a ještě poklekl, je to komediant . - )
s družbou panem Janíkem, náš den báječně vedl do 20 hodiny, pak se opil . - ((
S družbou panem Janíkem, náš den báječně vedl do 20 hodiny, pak se opil . - ((
None
2
None
None
s  tatínkem
S tatínkem
None
1
None
None
None
druhý novomanželský polibek, proč ne . - )))
Druhý novomanželský polibek, proč ne . - )))
None
None
None
None
None
naše čestná stráž
Naše čestná stráž
co to dojelo??? . - ))
Co to dojelo??? . - ))
None
novomanželký let kolem náměstí v Hodoníně . - )
1Novomanželký let kolem náměstí v Hodoníně . - )
None
hm, slopat bude manžel, já měla vodu . - )
1Hm, slopat bude manžel, já měla vodu . - )
None
None
spojeni na věky
Spojeni na věky
None
None
None
None
3
None
None
None
4
None
2
None
None
1
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
tanečky
Tanečky
None
None
None
None
None
1
None
None
None
překvapení pro svatebčany - Duo Čechovi
Překvapení pro svatebčany - Duo Čechovi
None