Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Štěpánka Vitulová a Ivo Podškubka   svatební album

vitulka  •  30 fotek  •  30. pro 2008, v Kunovicích,kostel sv.Petra a Pavla, Region Uherské Hradiště

Jaká byla svatba:

Svatební den byl nádherný,předčil i naše představy. Počasí nádherné,všichni svatební hosté se skvěle bavili a tím vytvořili nádhernou atmosféru po celý den.

svatební šaty a veškeré doplňky: svatební salon Princes - mohu jen doporučit (skvělý přístup, dobré ceny, šatičky voňavé a jako pro princeznu)
svatební oblek-svatební salon Svozílek-výborná spolupráce,velká ochota
svatební kytice - květinovka v Prostřední ulici a skvělá Žanetka-všechno nádherné a dle mých představ včetně výzdoby stolů
účes-Alenka Hanáčková z Velehradu(naprosto splnila mé očekávání a jako jediná tento účes zvládla na jedničku,mohu jen doporučit)
líčení-Jana Mimochodková z Nádražní ulice(kosmetika Mary Kay)-velmi milá a příjemná paní,líčení perfektní
fotografka Blanka Smutná-fotky nádherné,skvělá spolupráce,profesionální přístup,velká spokojenost
kameraman pan Smatana z Buchlovic-profesionální přístup,video moc pěkné
prstýnky značky Retofy
hostina-hotel Mlýn Velehrad (velká spokojenost,výborné jídlo, všichni hosté byli nejvíce nadšeni z večeře, která byla formou venkovního grilování a taky z nádherného prostředí svatby venku v zahradě,což ocenili i ti nejmenší)
cukroví a svatební dort-slečna Mikulcová a paní Mikulcová z Vlčnova-velká spokojenost,cukroví krásné a chutné,dort nádherný
koláčky-zahrádkáři Vlčnov-jak jinak, než skvělé
Rádi bychom také poděkovali našemu oddávajícímu bratru Jakubovi,který nám vytvořil příjemnou a přátelskou atmosféru po celou dobu obřadu,vše bylo osobní a přirozené. Taky našemu kamarádovi Peťulkovi Jakešovi,který nás překvapil a ministroval nám a samozřejmě Bohdance Ševčíkové,která vše podtrhla krásným zpěvem v kostele,což dojalo k slzám nejednoho hosta.
Velký dík patří také našim dvěma svědkyním,které se pečlivě staraly o organizaci a zábavu po celý den a samozřejmě našim milým maminkám a tatínkům,kteří nám tak trpělivě a s láskou se vším pomáhali.