Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jiřina Žaludová a Miroslav Vilda   svatební album

vildovi  •  50 fotek  •  25. srp 2008, V Ústí nad Labem na hradě Střekov, Region Ústí nad Labem

Jaká byla svatba:

Zdravíme všechny snoubence a novomažele!
Pokud pomineme předsvatební stres se zařizováním všeho potřebného, nervozitu a pár zmatků, jedním slovem N Á D H E R A !
Počasí: Svěží vzdoušek, žádné dusno, chvílemi sluníčko, sem-tam kapka, odpoledne i bouřka a liják (jak už to v životě chodí).
Rodina, známí, kamarádi a úžasný pan fotograf nám vytvořili překrásnou atmosféru, která vládla po celý den.
Moc jsme si to užili, máme krásné vzpomínky.
Velké díky patří všem, kteří byli s námi, splnili naše skromná i neskromná přání a popřáli nám hodně štěstí do společného života.

Květiny: Věra Jelínková, Ústí nad Labem (velmi příjemná a vstřícná paní, doporučujeme)
Hostina: Labská Bašta, Ústí nad Labem (ochotný pan vedoucí i personál, vše běželo svižně, nikdo na nic nečekal, výborné jídlo, co dodat?)
Hrad Střekov: Pan kastelán Jiří Himmel je člověk na pravém místě, absolvoval s námi i předsvatební schůzky, prohlídku hradu, a ten jeho dobový kostým ... )
Říká se "to nejlepší nakonec", tak tedy :

Fotografie: Pan Roman Čmelík, Ústí nad Labem. Naprosto spontánně jsme si toto jméno vybrali ze tří nám doporučených. Už samotné jméno je sympatické. A ona osoba ještě více. Vůbec nepřeháníme, Roman je vynalézavý, pro fotografování zapálený, snaží se Vám prostě splnit co Vám na očích vidí (opravdu!). Nechybí ani vkusný smysl pro humor. A za to co pro nás udělal jsme velmi rádi. Byl jedním z velkých článků, které nám náš den zpříjemnily. Prostě profííík, posuďte sami ...

jak na to ???
Jak na to ???
poslední přípravy ...
Poslední přípravy ...
dlouhé čekání na nevěstu
Dlouhé čekání na nevěstu