Po malych kruccich...(3.9.2010)

Tak už taky dopisujeme nějaké konkrétní info:-)
2.4.2010 (začátek velikonočního víkendu na z mé strany milované Vysočině) jsem byla požádána o ruku ... opravdu nečekaně, jelikož jsme spolu "chodili" krátce..i když od začátku spolu bydleli;-)
*********************
někdy během dubna .. zamluven termín na matrice a také v místě obřadu..termín je nakonec v pátek, ale v mém vysněném letohrádku Mitrovských v Brně..
(mimochodme jednání "správce" památky víc než 100%, velice příjemnej pán a dá Vám až "nečekanou" volnost v organizaci)
****************************
druhá půlka dubna - koupeny (na přání Medvídka) svatební šaty v Salónu Bella, úžasně ochotná pí.Veronika byla poklad při mých výmyslech a hledání toho pravého v šatech co měli na prodej!
************
květen - no trošku hektické, po původně jasném místě hostiny komplet změna...ale hostina už je též jasná:-) Mám úžasnýho chlapa, nejlepšího na světě (asi jako každá z nás tady)...Hostina bude v restauraci "Zasedmero", mé oblíbené to destinaci při výjezdech na kole a stejně tak při návratech ze služební cesty....zároveň personál a vše kolem super..tak snad i v den D nás nezklamou:-)
No a zamluven oblek v CEREMONI...úžasná paní, jen jsme vytáhli již koupenou košily a já paní na mobilu ukázala fotku šatů a hned napoprvé vybrala oblek, v kterém se Medvídek cítil jako "George Clooney"...náš oblíbený gentleman:-)
**********

Cerven - nejak nestihacka a je tu..

Cervenec - a co pribylo je na foteckach videt, mame snad uz skoro vse, krome zamluvenych saticek pro druzicky a detaily jako presna objednavka salamu a klobasek atp na raut:-)