coverphoto
profesionál

Točím & stříhám

Kameraman na svatbu
Zlín
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Nejraději natáčím tam, kde je život. Baví mě zachycovat lidské emoce a radostné životní události.
Svatební videa a sestřihy ze společenských událostí jsou mojí specialitou. Můj styl je spíše pozorovatelský, proto do dění zasahuji co nejméně.
+420732841086
Zlín, Brno
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

Život ve videu

Název mé značky Točím & stříhám shrnuje podstatu mé činnosti - s kamerou na place a poté ve střižně dávám život videím, která zachycují jedinečné životní události, zábavu, lidskou dovednost nebo umění.

Svatební videa, sestřihy z událostí, videoklipy, spoty i dokumenty - s tím vším už mám několikaleté zkušenosti, kterými můžu obohatit i video pro vás. Mám rád neformální a otevřený přístup ke spolupráci s klienty, z nejistoty a nedůvěry totiž jen těžko může vzniknout dobrý výs...

Videa

21. zář 2020

Tak jako má Iron Man svou Pepper, tak má Milan Míšu. Velký, prosluněny den tohoto krásného páru byl jejich dvoutisící čtyřstý čtvrtý ve společném životě. A stál za to! V zámeckém mlýně v Nejdku u Lednice se nikdo nenudil

12. led 2020

Život, jaký si vysnili, je nemůže minout. Svatbu Kačky a Kamila totiž zdobilo tolik lapačů snů, že žádný nemohl uniknout. Věřím, že jim to vyjde!

30. zář 2019

Potkali se dva dobrovolní hasiči a přeskočila mezi nimi jiskra, kterou nedokázali uhasit. Věřím, že na to nebude stačit ani všechna voda ve Svratce, kterou si na svatební den chladili nohy v horkém odpoledni.

10. čvc 2018

"Zvyklosti a konvence, to asi zkrátka nikdy nebylo nic pro nás. Naopak vzít věci z opačného konce, to jsme a asi už navždy budeme my dva," pronesl Honza alias Kim ve svém slibu.

Pohoda a nesvázanost konvencemi byla vidět i na celé svatbě a snad i v tomto videu. Hodně štěstí, Weru a Kime!

11. čvn 2018

Tuto sobotu mě čeká první letošní svatební natáčení. Moc se na to těším, protože s nevěstou i ženichem jsme si hned při prvním kontaktu perfektně padli do noty a o krásné záběry s nimi dvěma určitě nebude nouze. Navíc se celá svatba odehraje ve vinařství kousek od Kyjova a tam prostě nemůže být nuda 🙂 Budiž tato svatební sezóna povedená, příjemná a dlouhá!