coverphoto
profesionál

Svatební koordinátorka - Markéta Ignácová

Pořádání svateb (svatební agentury a koordinace)
Teplice
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Ve světě svateb jsem se začala pohybovat od roku 2015 jako vizážistka a vlasová stylistka nevěst. Postupem času mně nevěsty začali žádat také o drobnou výpomoc v den svatby (zda už jsou hosté na svých místech, zda dorazili už všichni hosté, malá koordinace před samotným obřadem apod.). Ke každé nevěstě a celé svatbě přistupuji individuálně a dávám si záležet na osobním a přátelském přistupu. Pomůžu Vám s koordinací a plánováním Vaší svatby. Od maličkostí až po svatbu na klíč.
Ke každé nevěstě a celé svatbě přistupuji individuálně a dávám si záležet na osobním a přátelském přistupu.
775 622 792
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

Specializuji se na vytváření krásných a jedinečných svateb. Poskytuji celou řadu služeb od pomoci s drobnými detaily Vaší svatby až po kompletní plánování a koordinaci Vaší svatby. Koordinátor s Vámi spolupracuje a snaží se tak vytvořit pro Vás svatbu jako nezapomenutelnou událost, která bude přizpůsobena Vám. Od nalezení dokonalého místa až k Vašemu poslednímu tanci, budu s Vámi každý krok cesty.

Ke každé nevěstě a celé svatbě přistupuji individuálně a dávám si záležet na osobním a přátelské...

Ukázky naší práce
  • +1

Milé nevěsty,
máme pro Vás nádherné svatební podvazky 🙂 Naše podvazky Vám jsou vždy vytvořeny, tak aby Vám dokonale seděli 🙂 Svatební podvazky můžete objednávat zde: https://www.majasfancy.com/cs/doplnky/ .
Tešíme se na Vaše objednávky 🙂

Svatební podvazky MAJA's FANCY

(7 fotek)