MySpace Countdowns

Prakticky od prvního okamžiku, co jsme se poznali, jsme věděli, že se chceme vzít. No a už je to tady. V podstatě už má vše své hrubé obrysy a vše důležité je již zařízeno. Splníme si každé přání, aby to byl nezapomenutelný den nejen pro nás, ale i pro všechny nám blízké.

Obřad se uskuteční na zámku v Manětíně - překrásné místo, nádherný sál a úžasný anglický park, kde manželé Potůčkovi jistě vytvoří spousty krásných fotek. Každý budeme mít svého fotografa, abychom měli vše zdokumentováno od samotných příprav. Neminou nás ani takové roztomilosti, jako sázení stromu, vypouštění holubic a spousty dalšího. Naší velkou láskou je historie, takže kromě místa obřadu si užijeme i historický vozový park. Mě poveze buď Bentley nebo spíš Rolls Royce, načež se moc těším. Přítel váhá mezi klasickým veteránem, svým sporťáčkem (je to jeho dítě :-) ) a Lincolnem. Bude to nádhera.

O místě hostiny nebyl ani na chvíli pochyb. Kuchyně výborná, obsluha milá a jsme tam už dlouho spokojeni. Navíc je to malebný hotýlek v lesích s krásnou zahradou, kde nebude nikomu vadit bujaré slavení, ohňostroj, ani naši psi, kteří se samozřejmě také musejí zúčastnit.

Miluju detaily, takže to hodlám trochu přeplácat :-) Budou jednorázové foťáčky, vysokánské skleničky, spousty kytek, dekorací, vyřezávaný meloun, slavobrána, balonky, 3 čokoládové fontány, barman,...