Svatba se bude konat 28.04.2007 na zámku ve Žďáře nad Sázavou, v případě hezkého počasí venku, v případě špatného počasí v obřadní síni. Svatba bude žlutá, takže veškeré doplňky a drobnosti budou v této barvě. Svatební oznámení budeme mít během tohoto týdne, prstýnky už máme u zlatníka k vyzvednutí, cukrovíčko a dorty jsou objednány, fotograf zamluvený.... jen se šatičkama mám trochu problém, ale snad už se brzy rozhodnu :)
***************************************************************************
Jestli jsem někomu "ukradla" fotky tak se moc omlouvám :)
***************************************************************************

Tak, šatečky už mám zamluvené, ufff, to byla práce :). Prstýnky už máme doma, jsou úžasný, teď už je jen nezapomenout vzít s sebou k obřadu. Fotograf zamluvený - potvrdit v dubnu, cukrovíčko objednané, upřesnit na začátku dubna. Kadeřnice domluvená. Objednané čelenky pro drůžičky, okvětní lístky růží, kytičky do vlasů, vliselínek na stoly - všechno už dorazilo. Oznámení už skoro všechna rozdaná a rozeslaná.
***************************************************************************změnili jsme místo na hostinu a ubytování, zařídili žádost na matrice, podívali se do obřadní síně v Zámku Žďár nad Sázavou a doufáme, že bude tak nádherný počastí jako bylo včera, abychom mohli mít obřad venku :)