Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Alena Chadimová a Jiří Kuksa   svatební album

sihing  •  14 fotek  •  7. zář 2007, na zámku Sychrov, Region Liberec

Jaká byla svatba:

Vše dopadlo skvěle :o)) i přes to, že na zámku se právě konaly tzv. Skotské hry, čímž děkuji i panu Routovi, že nám umožnil vstup do zámeckého parku i přes ty tisíce "divných" lidí v kiltech :o)) jediné co mě mrzí, že jsme nemohli mít fotografie z interieru zámku... to snad bylo jediné za ten den, co mě nepotěšilo.
a propos... pokud by se tu objevila SKOTSKÁ NEVĚSTA, CO SI SE MNOU NECHALA UDĚLAT FOTKU, chtěla bych ji též prosím prosím..

svatební šaty: Salon Věrka Varnsdorf
oblek ženicha: Blažek
svatební kytice a květiny - Květinářství Sonia Mikulášovice (úúúžasné, stačilo nastínit představu a realita byla dokonalá, mají můj vřelý dík)
svatební účes a líčení - Salon Drahuš Šluknov
svatební nehty - kámoška Ala L.
svatební fotograf - při obřadu bohužel nařízený ředitelstvím zámku, ale zbytek dobrý kamarád Tonda
svatební hostina + dorty + hudba + výzdoba + ubytování - Sporthotel Frýdštejn - musím říct, že na to, že jsme si hostinu u nich objednávali tzv. na blind, bylo všechno absolutně perfektní. Skvělé jídlo, skvělá obsluha, přežili i od dětí bouchací kuličky při obědě, ohňostroj v nočních hodinách a pomáhali nevěstě i při jejím únosu (ženich byl jak vlčák hihi). Zařídili i svatební dorty, zákusky, koláčky, výslužku, hudbu až do rána, výzdobu přizpůsobili květinám nevěsty, zvládli i zasedací i ubytovací pořádek. Věnovali se nám až do ranních hodin a pak dokonce fungovali skvěle i při snídani. Dokonce nezapomněli ani na pořádného vyprošťováka - česnečku :oD
Jim velmi velký dík a poklona, protože všechno zvládli na 1+++ a za super cenu.. Doporučuji!!!