Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Renča a Peťa   svatební album

sallyla  •  50 fotek  •  19. srp 2010, ve Viničním altánu, Praha, Region Praha

Jaká byla svatba:

Super, ale jednou stačilo:). Cesta z Libně na Vinohrady ve všední den s kolonou 7 aut se fakt nedá, to bylo trošku o nervy. Oddávají ve Viničním altánu byl na náš vkus opravdu stručný - obřad trval asi 7 - 8 minut. Ještě, že si moc nepotrpíme na řeči:). Po obřadu následovalo focení, které s naším fotografem bylo opravdu vtipné a zábavné. Mezitím si ostatní svatebčané pochutnávali na svatebních koláčcích a moravské slivovici. Po té jsme se odebrali na hostinu, které předčila naše očekávání. Následoval první tanec, volná zábava, krájení dortu - nezbyl ani kousek:) a raut - gyros, obložené mísy, kuřecí miniřízečky, zelenina, ovoce. Vydrželi jsem do půl jedné. Ráno jsme spěchali směr letiště a Řím, kde jsem si týden volna opravdu užili.

Byl to pro nás důležitý den, ale krásných dnů zažíváme a doufám, že zažijeme ještě spoustu. Člověk je nervózní a celý den je opravdu náročný, nemám pocit jako ostatní nevěsty, že bych si to chtěla zopakovat znovu. Ano bylo to krásné, ale jednou stačilo:).

Svatební šaty - salon Mia Solano na Černém mostě, ochotná obsluha, krásné šaty a odpovídající ceny
Kytka - květinářství Viki v Holešovicích, krásné květiny, jenom rychle vadly :(
Dorty - Erhartova cukrárna na Letné, dorty výborné, akorát trošku problém s komunikací
Účes a líčení - Lucie Budinská, doporučuji účes vydržel další 2 dny a líčení každý obdivoval
Hostina - restaurace Cortéz ve Vysočanech, vše klaplo na jednička, vynikající jídlo, obsluha, odpovídající ceny, velice příjemný pan majitel a šéfkuchař v jedné osobě, který vám splní každé přání :)
Fotograf - Matouš Duchek doporučuji, na svatbě navodil uvolněnou atmosféru, fotky nádherné posuďte samy, myslím že za kvalitu se vyplatí připlatit:)
Kapela - výborní Dixieboys, hrají dixie, jazz, písničky ze 60tých let, rock'n' roll, jive, foxtrot - tancoval skoro každý od mladých až po nejstarší generaci, cena na Prahu víc než příznivá , byli jsme jejich první svatba, ale zvádli to super

Hledají se občanky:o)
Hledají se občanky:o)
Původně fotka na vymazání:o)
Původně fotka na vymazání:o)
s mamkou :)
S mamkou :)