4. 11. 2008 jsem byla na Key Westu požádaná o ruku. :) Popravdě jsem to trochu očekávala, ale i tak to bylo moooc hezké a milé. Po našem návratu do ČR v lednu 2009 jsme to oznámili rodině, ale opravdové přípravy začly až ke konci září.
31. 10. - koupené dvě taftové stuhy na vývazky (champagne a červená)
6. 11. - po konečném rozhodnutí, že svatba bude v kombinaci champagne a bordo, tak jsem koupila bordo taftovou stuhu (po delším hledání jsem byla úspěšná, nebylo jednoduché ji najít)
14. 11. - sehnala jsem průhledné ozdobné kamínky na svatební tabuli, pár balonků a špendlíky s perličkou na vývazky
Je už únor 2010 a já jsem zatím s přípravama téměř nikam nepostoupila. Máme jen přes mail zamluveného DJ a fotografa. Ale ono se to v březnu snad konečně popožene. :)
Tak tady máme přelom června a července, svatba se blíží mílovými kroky a veškeré věci už máme zamluvené a napůl i zaplacené. Bohužel se stala napříjemná věc, jelikož se na nás vykašlal domluvený DJ, ale díky holkám z beremka jsem objevila nového DJ, který měl naštěstí volno v náš termín a budeme mít jeho. Věřím tomu, že s ním to bude super a že nálada nakonec bude super! :) Už se moc těšíme na náš velký den D. Jak vím ze zkušeností, tento den rychle uteče, tak si ho chci užít co nejvíce. :)