Některé fotky jsou z jiných albíček okopírované, tak kdyby to původním majitelkám vadilo, dejte vědět, okamžitě je smažu. Ale jinak díky za zapůjčení a inspiraci.
*
*
oficiálně MY začneme psát od 18.9.2010 ve 13:30 hod. :-), ale všechno máme hooodně netradiční a v naprosto chaotickém pořadí :-)
O svatbě jsme začali mluvit na Silvestra 2009, tam padla originální sázka, kterou jsem 22.5.2010 vyhrála. Ještě před tím jsem ale prožila nádherný valentinský ples a víkend. No a 30.5.2010 moje sluníčko konečně vyřklo větu, na kterou jsem dloooouho čekala a přidalo nádherný opravdově zásnubní prstýnek. :-)
Už dávno je rozhodnuto, že obřad i zahradní oslava budou u nás doma na zahradě a ve stodole. Doma už je hromada věcí na výzdobu ve slunečnicově žluté, z toho jasně vyplývá, že svatební kytice budou slunečnice. Šaty už se šijou, boty jsou v šatně a oznámení těsně před tiskem (moje práce) :-). Dort jedině ovocný a stejně sladké budou moje 3 družičky.:-) Miláček bude v bílém, ale bez obleku (je v tom úžasně sexy, ale pssst :-) )
*
*
Dnes 24.6.2010 mi přišel mejlík, že mám hotové šaty. Nemůžu se dočkat, až dorazí a já je uvidím na vlastní oči. :-)...25.6.2010 dorazily šatičky a jsou fakt úúúúúúžasnýýýýý. :-)))
*
*
tak už máme fotografku a cukrářku na dorty (kolegyně z práce - výborné dortíky) :-) a taky jsem si vybrala bižu...objednávám jen náramek, protože mám naučnice a výrazné hodinky a na krk nic nechci (šaty jsou zdobené dost). V týdnu se tiskne oznámení a pak už se jen rozveze a pošle. Začíná to nabírat obrátky. :-) Do svatby zbývá 7 dnů.... :-)Rozlučka se svobodou byla luxusní a striptýz od vlastního skoromanžela třešnička na dortu. Takže vzhůru do finiše.!!!!! :-)