Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Radmila a Martin   svatební album

ramiska  •  12 fotek  •  8. zář 2012, Region Jeseník

Jaká byla svatba:

Svatba byla krásná a hlavně pohodová. Pořád jsme se smáli. Byla jsem hodně nervózní a tak jsem moc ráda, že táta poslouchal instrukce před samotným obřadem, protože já byla úplně mimo. Vše jsme zvládli a já si stále velmi jasně uvědomuji ten pocit, když jsem si sedla ke stolu a měla za sebou ty dlouhé přípravy, nervózní obřad a úklid střepů. Protože jsem věděla, že teď už se nemusím o nic starat, jen se nechám obskakovat. Vedle mě je můj muž, který mě má rád a sál je plný lidí, kteří jsou mi blízcí. Jídlo bylo výborné. Po obědě následoval dort a svatební focení. Hosté dostali svatební noviny s křížovkou. Po focení pro nás připravil můj táta vtipnou prezentaci o minulosti a budoucnosti novomanželů. Ještě jsem si nestihla ani pořádně oddychnout a byl tu první tanec. Večer proběhla tombola, která měla velký úspěch a v deset hodin byl připraven ohňostroj jako překvapení. Stále se tancovalo, jedlo a pilo. Uteklo to příliš rychle. Tak jako štědrý den, na který se celý rok těšíte. Pečete cukroví, kupujete dárky, smažíte kapra, pak si dáte večeři, rozbalíte dárečky a je po všem. Můj muž je taky takový dáreček:-) Doufám, že si ho budu smět nechat už napořád.

Doporučuji dodavatele:

Hostina Hotel Helios Lipová lázně - Velmi příjemné a profesionální jednání, výborný oběd i večerní raut, krásné prostory i ubytování. Je vidět, že personál má s pořádáním svateb zkušenosti, prostě všechno na 1*.
Svatební oznámení Goldpress, s.r.o. - Rychlost, kvalita.
Květiny Květinářství Orchidea Jeseník - Velmi profesionální jednání i výsledky, bezplatné zapůjčení váziček na stoly.
Svatební prsteny Kubík - snubní prsteny - Kvalitní ocelové prstýnky za velmi příjemnou cenu.
Hudba Yes Agency - Majitel agentury nám vybral DJ na tělo. Zahrál absolutně všechno. Tancoval i můj 75 letý dědeček
Make-up Kosmetika U andělské krásy Jeseník - Byla jsem spokojená. Stačila jedna zkouška.
Svatební šaty Lucie Baslová - Velmi šikovná a zkušená švadlenka. Svatební šaty běžně šije a také upravuje. Zpětně mě jen napadá, že z mé strany byla špatná komunikace. Dnes bych na šatech provedla pár úprav.
Podvazek pro nevěstu Svatební salon Ornela Plzeň
Obuv Svatební salon Ornela Plzeň
místo činu
Místo činu
None
5
None
None
3
None
None
2
None
None
None
3
None
"Kouříte? Ne! Já taky ne! ... Tak si dáme doutník!!"
"Kouříte? Ne! Já taky ne! ... Tak si dáme doutník!!"
22:00 překvapení
22:00 překvapení