Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL

se koná od pátku 8. 11. 15-19h do soboty 9. 11. 10-17h v hotelu Courtyard by Marriott, Holandská 12, Brno. Pro prvních 30 návštěvníků každý den je připraven welcome drink a malý dárek. www.brnosvatebnifestival.cz

Největší svatební festival nabízí setkání plné inspirace a novinek ve světě svateb. Módní přehlídky svatebních a společenských šatů salonů a VIP přehlídky módních návrhářů Terezy Sabáčkové, Alice Abrahám, Michaely Dúcké a Micheala Miroslava Knota. Modely předvádí finalisty Look Bella Prestige Models a Miss Czech Republic, moderuje Eva Decastelo a Petr Šimek.

Svatební tombola za 200.000,-Kč – snubní prstýnky, svatební šaty, pánský oblek, svatební dort, zapůjčení dekorací, líbánky v luxusním hotelu v Luhačovicích nebo svatební noc v Courtyard by Marriott. Jen tady najdeš všechny kontakty na dodavatele na svou svatbu, ušetříš na veletržních slevách, ochutnáš dorty a víno, zažiješ báječnou atmosféru. Pro pány máme speciální pokojíček, kde si v klidu a pohodě vyberou oblek i košili, boty i doplňky. Pro nejmenší dětský koutek s hlídáním, přebalováním a křesílkem na kojení.

Letos nově tematické workshopy – svatební styling nevěsty, plánování svatby, krasopsaní, tipy od fotografa či jak roztočit tu nejlepší svatební party a vybrat hudbu na obřad. Konají se v pátek i v sobotu, rozpis zveřejníme týden před akcí. Pro návštěvníky festivalu je vstup volný.

KDY a KDE a ZA KOLIK? 8. - 9. 11. 2019 BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL, hotel Courtyard by Marriott, Holandská 12, BRNO vedle Spielberk office.

Vstupné 150,-Kč/os/den, děti do 12 let zdarma. VIP vstupy 400Kč v prodeji na smsticket.cz zahrnují rezervované místo na přehlídku, prosecco, dárek, přednostní vstup a šatnu zdarma.

Přidané 18. říj 2019.  •  Líbí se mi to
pr_clanek  
Přidané 18. říj 2019.