Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Petra Šichová a Lukáš Krámek   svatební album  vybrali jsme

petule_zvire  •  40 fotek  •  13. dub 2012, Praha 6, Region Praha

Jaká byla svatba:

No přece nejlepší :)

Doporučuji dodavatele:

Hostina Hotel Meritum a Restaurace u Rychtáře, Praha 6 - Úplně SUPER areál pro všechny naše blbinky, skvělý personál nakloněný všem našim netradičnostem, cokoliv jsme si vymysleli, o cokoliv jsme požádali, to jsme měli. Zároveň opravdu LUXUSNÍ oběd i raut. Když jsem uviděla tu megaporci svíčkové, myslela jsem, jestli jí taky nemáme se ženichem dohromady :))) Opravdu to nejlepší místo, co jsme si mohli vybrat, 100% spokojenost!
Svatební prsteny Zlatnicvtí Sádek - Jitka Firýtová - Krásné prstýnky za super cenu, vše přesně podle našich představ. Není nad super osobní přístup. Děkujeme :)
Make-up La Beauté, Letňany - Anna Kaňová - Perfektní kosmetika včetně skvělých doporučení, jak mít v den D nejúžasnější pleť, dokonalé líčení, které vydrželo bez jediné chybičky celý den i celou noc :) la-beaute.webnode.cz
Civilní obřad Pelléova vila, Praha 6 - Krásné místo, milý a vstřícný personál. Když je počásko, dají se venku udělat bezvadné fotky. Pro naše představy to NEJ :)
Koláče Pekařství Pémová, Zduchovice a Hořovická pekárna - Od paní Pémové jsme měli skvělé koláčky a krásně připravené výslužky včetně čajového pečiva a cukroví. Hořovická pekárna dodala minizákusky, které byly úplně dokonalé na pohled i na chuť :) A to vše za krásné středočeské ceny :)
Doplňky nevěsty Lilly.J London - Pro nevěsty, které neholdují úplně tradičním "našlehaným" šatům bych doporučila poskládat nebo doplnit outfit z kousků a doplňků Lilly.J London - ovšem je to trochu z ruky - v Londýně :)
Svatební šaty Princezna Pampeliška - Jana Klapetková - Pokud si přejete mít opravdový originál, nechte si ho ušít :) A ty nejlepší tylové sukně vymýšlí a vyrábí Princezna Pampeliška. A pokud máte vlastní představu, skvěle jí vyplní, vše precizně udělané, včas dodané, navíc s tím nejlepším osobním přístupem. A umí i krásné doplňky, stala jsem se nadšenou zákaznicí :)
Doplňky nevěsty Calzedonia - Tělové punčochy z Calzedonia vydrží opravdu všechno. Od střepu z rozbidého talíře, který se mi zapíchnul do nohy, zůstala po něm dírka cca 2 mm, která se za celý zbytek dne vůbec nerozjela. Až po pejsánka, který se o mě pěkně při vítání po únosu nevěsty pěkně opřel, udělal mi na noze šrám asi 4 cm a na punčochách ani rána :)
Bižuterie Avon - Náhrdelník Samson - rozkošná blbinka na netradiční svatbu :) A výběr různých perlových náušniček taky dobrý.
Obuv Ženich - Creepy Daemonia, nevěsta - Clara Barson - Ženichovy boty jsou zakoupené v Camden Town v Lodnýně, dají se ale sehnat i v internetových obchodech, i když za podstatně vyšší ceny. Jsou originální a zároveň dobře vykompenzují podpatky nevěsy ;) No a nevěsty botky, ty jsou prosté a jednoduché z CCC. A táááák pohodlné!
náš způsob svatby
1Náš způsob svatby
je aspoň trochu vidět ten geniální make-up? :)
6Je aspoň trochu vidět ten geniální make-up? :)
Pelléova vila
3Pelléova vila
None
prskavková show
5Prskavková show
None
kytička anemonek byla kouzelná
2Kytička anemonek byla kouzelná
korsáž - anemonka
Korsáž - anemonka
vlastnoruční výzdoba držela jak helvétská víra :)
Vlastnoruční výzdoba držela jak helvétská víra :)
Svatební noviny se vždycky hodí... a kolik srandy člověk zažije, když je sestavuje :)
Svatební noviny se vždycky hodí... a kolik srandy člověk zažije, když je sestavuje :)
polštářek na prstýnky - home made
Polštářek na prstýnky - home made
O dokonalém make-upu od Aničky Kaňové jsem už psala ;)
O dokonalém make-upu od Aničky Kaňové jsem už psala ;)
None
1
Co mám říct? Ano?
3Co mám říct? Ano?
Pelléova vila je pěkná i vevnitř a pojme i víc než 50 lidí ;)
Pelléova vila je pěkná i vevnitř a pojme i víc než 50 lidí ;)
Ten zvyk s rejží, to je zlo :D
2Ten zvyk s rejží, to je zlo :D
None
Kluci s klukama...
Kluci s klukama...
None
1
None
None
A to už jsme v Ruzyni - U Rychtáře
A to už jsme v Ruzyni - U Rychtáře
None
1
A holky s holkama...
A holky s holkama...
None
None
None
Tak snad mám všechno důležité :))
Tak snad mám všechno důležité :))
None
None
4
None
1
None
11
None
None
None
None
None
3
None
None
2
None
2