Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Petra Šindlerová a Luděk Smrž   svatební album

petrasmr  •  29 fotek  •  27. kvě 2010, Liberec, Region Liberec

Jaká byla svatba:

Celý den proběhl naprosto dokonale :-) Jen ta nervozita z okamžiku samotného nás trošku svazovala. Jelikož jsme měli na přípravy i svatební den najatu svatební koordinátorku, bylo to bez starostí a zbytečného stresu kolem organizace apod. Dokonce i zdobila auta, takže pánové si mohli jít v klidu posedět a popovídat. Odpadla nám tak spousta starostí. Zajišťovala vešekeré dekorace a z kytičky jsem měla opravdu radost. Spolupracuje s paní, která dekoracím hodně rozumí a opravdu mi kytičku ušili na míru :-) I auta byla naprosto originálně nazdobená a všem se to moc líbilo. Fotili jsme se v botanické zahradě, což bylo hodně příjemné a jiné :-) To nám také zařídila paní koordinátorka :-) Účes a vizáž měl na starosti tým ze studia Vizáž - Liberec. Se všemi byla báječná spolupráce :-)
Celý den jsem byla jako princezna a opravdu si to užívala. Dokonce jsme vydrželi až do pěti do rána. :-) Hostina byla v restauraci Nový York v Liberci a též spokojenost :-)
Můžu říct, že jsem nejdříve trošku pochybovala o potřebě koordinátora na svatbě, ale teď jsem ráda, že jsme tam paní měli. Můžu to doporučit lidem, kteří jsou jako já a můj manžel pracovně vytíženi a nemají čas pobíhat všude možně a i těm, kteří si den svatby chtějí užít a neřešit kdo, kdy, kde a jak...I naši byli hodně spokojení, protože mohli být pořád s námi a bavit se. Pohlídala nám i účet, což jsme také uvítali. Informovala nás, kolik tam máme a my tak měli zase o starost míň. Je to neobvyklá služba, ale pro mě osobně byla dost příjemná :-) Rodiče i naši blízcí si to také krásně užili, tančilo se, zpívalo se a zábavy bylo opravdu hodně. Velkou radost mi udělal i fakt, že o té naší svatbě se pořád ještě mluví a to je to již 15 dní po :-) Jen je mi líto, že ten den tak rychle utekl ....

svatební koordinátorka Katka, restaurace Nový York, šaty salon Paris Look - Jíčín, dort Cukrárna v růžovém dole :-) Fotograf - Tom Prokop. :-)
Oznámení Kyoprint - také můžeme doporučit (koordinátorka má několik firem, od nich katalogy, které Vám půjčí domů a vy si v klídečku můžete vše projít - a poté to za nás objednala a má i lepší ceny než sám prodejce oznámení).

u vizážistky
U vizážistky
kytička
Kytička
truhlička a pokladnička - na přání a korunky
Truhlička a pokladnička - na přání a korunky
poslední úpravy
Poslední úpravy
prstýnky :-D
Prstýnky :-D
před radnicí
Před radnicí
v botanické Liberec
V botanické Liberec
nevěsta
Nevěsta
my dva :-D
My dva :-D