coverphoto
profesionál

Svatební fotografka Petra Rose Šebestová

Fotograf na svatbu
Praha
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
S radostí se stanu součástí vašeho svatebního dne. Každá svatba je pro mě něčím jedinečná, neopakovatelná. Zachytit tak emočně silný a náročný den, to je chvíle kdy se hodí má klidná povaha. Má priorita je přirozený lifestyle, prokladaný citem pro detail. Hodí se i trocha mého životního štěstí. Prostě jsem ve správný čas na správném místě.
Přirozené spontánní lifestyle fotky. To je tvorba známé pražské fotografky Petry Rose Šebestová. Objednejte si jí na svatbu i vy.
603 104 944
Sabinova 8, Praha 3 - Žižkov
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

Fotky ať jsou příběhem Představte si, že držíte v rukách svoje vysněné svatební fotoalbum. "Svatební album roku". Jak vypadá? Od kamarádek uslyšíte jen "wau", vypadáš fantasticky!" Na fotkách vám to sluší. Záběry jsou ostré, hezky barevné a nápadité. To jsou dost dobré důvody proto, abyste si na svatební focení najali profesionála.

"Přeji si uchovat milou vzpomínku na náš den "D", s radostí ukazovat svatební album všem příbuzným i kamarádkám." často vyjmenuje budoucí nevěsta důvody, proč nec...

Ukázky naší práce
  • +9
Nejnovější inzeráty (1)
3 m závoj s luxusní krajkou po celém obvodu - Obrázek č. 1
2. kvě 2022
Nové zboží
1000 Kč

Na co se zeptat svatebního fotografa?

Na co se zeptat svatebního fotografa, než podepíšete objednávku a dáte zálohu.. kolik fotek na usb dostanu? (budou to všechny záběry, nebo jen ty retušované?)
nějaké extras...

Svatební přípravy

(8 fotek)

Svatební focení - inspirace

(8 fotek)
Svatební album

Pár měsíců po svatbě

(5 fotek)
Inspirace