Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Lenka Hyklová a Víťa Škobrtal   svatební album

peace  •  70 fotek  •  2. říj 2007, v Karviné - zámek Fryštát, Region Karviná

Jaká byla svatba:

jako v pohádce......
Největší dík patří našim báječným rodičům, kterým také děkujeme za to, že se měli a mají tak rádi, že tady můžeme být my dva :-)
Děkujeme všem, kteří byli v náš velký den s námi !

slíbená profifota jsou již zde a myslím, že stálo za to čekat...všem moc moc děkujeme za krásná přání a dárečky!!!!
předem bych chtěla poděkovat všem, kteří se na svatebních přípravách podíleli a díky kterým byl náš den tak kouzelný
- všechny dodavatele můžeme jen doporučit, protože to co nás čekalo, bylo neuvěřitelné !!!
svatební šatičky - Salon Bella Valašské Meziříčí- nejkrásnější šatičky na světě :-) paní, které pracují s láskou a srdcem - lepší salon neznám !!
oblek ženich - Polsko - prima cena a pěkně sedí
obřad - zámek Fryštát Karviná - překrásné místo, jako v pohádce a nejlepší pan oddávající - Dalibor Závacký, který nás opravdu dojal a náš obřad byl sluníčkový - všichni moc obdivovali
profifoto - Kačenka Bínová Ostrava - moc milý človíček - nejlepší z nejlepších - zachytí přirozenu krásu a fotky mají své kouzlo - zážitek na celý život !!!! Kačenko děkujeme !!!!!
květiny a výzdoba - Květiny u Radosti Havířov - ochotní a milí človíčci, kteří Vaše sny promění ve skutečnost a předčí očekávání - nádhera
hostina - Společenský dům Darkov Karviná - byli jsme okouzlení prostředím, atmosférou, nejlepší kuchtíci a špičkový personál !!!!
dorty, cukroví, koláče - Cukrárna Fuchsie Orlová - paní Pětrošová - zlatíčko, které dává do pečení celé své srdíčko - neuvěřitelné mňamky
DJ - Jirka z Ostravy - milý chlapík, který to prostě umí a nepustí lidi z parketu :-)
účes - David Serega a jeho věrný pomocník Luky z Havířova - mí dvorní lazebnící, kteří majé zlaté ručičky a umí neuvěřitelné kousky !!! kluci, smekám, jste zlatí !!!
líčení - Míša Adámková Ostrava - kouzelnice, která vyčaruje z ošklivého káčátka princeznu - měla jsem zánět spojivek a dokonale to zamaskovala - Míša je jednička !!
Tatrabus - naše svatební vozítko - jediný bus na světě svého druhu a úžasný pan řidič Preiss z Kopřivnice - zážitek na celý život !!!

None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
3
None
None
None