Tady je pár fotek, které jsem předvším našla tady a doufám, že se nebudou zlobit autorky, od kterých jsem si je vypujčila, díky.

Děkuji všem za inspiraci.

O ruku jsem byla požádana koncem léta v den, který by byl i tak pro mě nezapomenutelný, ale hlavně nepříjemně a tak toto krásné překvapení jsem opravdu nečekala a pak nebyla schopna nic říci, ale moc štastná.
Na podzim přítel navrhl datum a já hned souhlasila, protože jsme oba chtěli mít svatbu v tomto období a začaly představy, jak to vše bude. Objdevila jsem tento super server a díky němu jsem zde našla mnoho rad a inspirací a dobrých duší, které poradily.

Nejprve jsem začala s tím, kde nechat upéct koláče, dorty a pak už se to valilo jedno za druhým.
Před Vánoci jsme řešili společně místo hostiny a je rozhodnuto.
Barva kytičky nebude v červené, ale růžová se žlutou nebo bílou.
A už se těším až půjdu zkoušet šaty. Jinak mě toho čeká ještě mooc.

Únor - Začali jsme vybírat prstýnky a oznamka a jde nám z toho hlava kolem.
Březen- vybrány prstýnky Bisaku a potvzena definitivně restaurace
Duben- koukám stále po šatech a nemůžu vybrat, plánování schůzek s farářem a fotografem, video. Prstýnky máme doma, krásné. Pořád zkouším šaty.
Květen- pořád probíhá zkoušení, většian šatů, které mám zde jsem měla na sobě nebo hodně podobné a které to budou nebo tady ani nejsou tak to se nechte překvapit

Nyní je prosinec 08 a máme po svatbě a ráda bych upravila toto album a následně pak přidala svatební.

HLAVNĚ SE CHCI MOC OMLUVIT VŠEM UŽIVATELKÁM TOHOTO WEBU,ŽE JSEM SE DŘÍVE NEOZVALA, ALE OPRAVDU JSEM SE NEMĚLA ČAS, AŽ TEĎ. DÍKY ZA RADY A VŠE KOLEM :)