Přípravy na den D - Zatím jsme ve fázi rozmýšlení se, co a jak a tak :) V úterý 3. 2. 2009 jsme byly s mojí kamarádkou a "svatební koordinátorkou" poprvé zkoušet šaty a hned mám mezi nimi favoritky... Takže už víme kde a kdy, ale nevíme, čím se okroužkujeme, co si obujeme a... a vůbec, je toho ještě spoooousta...! V pátek 6. 3. jsem byly na šaty ve Valmezu. Potkaly jsme se tam s jednou sympatickou nevěstou, která si hned vybrala (narozdíl ode mě) :) Den na to - v sobotu 7. 3. jsme jeli i s kamarádem do 2 studií do Olmíku. V albu se tedy můžete mrknout, mezi jakými šaty se rozhoduji. Jinak minulý týden jsem taky požádala moji nejlepší kamarádku Zuzku, aby mi šla za svědka a ta s radostí přijala :) Na víkend plánujeme sednout si s mojí "koordinátorkou" a trochu dát dohromady co všechno je vlastně třeba udělat.

Co je u nás nového? Zaúkolovala jsem budoucího švagra, aby nám dám dohromady musiclist, koupili jsme ženichův oblek (Blažek), definitivně jsem se rozhodla pro jedny šaty a zaplatila zálohu, ať mi je nevyfoukne jiná vdavekchtivá holčina, pořídila jsem si k nim botičky, domluvila kadeřnici a předběžně i vizážistku. Kamarádka (svatební koordinátorka) s přítelem mi taky domluvili svatební autíčko, mám zařízenou květinovou výzdobu, cukroví a hlavně - MÁME UŽ I SVATEBNÍ OZNÁMENÍ - spousta z nich už je i rozdaných :D Ještě nám chybí boty pro ženicha a pak už jenom doladit svatební menu a domluvit si s kamarády svatební program. Uf... Snad je to všechno :)))

Máme nové svatební stránky - najdete je na www.nasvelkyden.mypage.cz
Nově na nich přibyly fotky ze zapíjení svobody, na kterých byli i striptér a striptérka :) Oba jsme si ho užili na max., ale spolu s ním už nám začíná pomalu docházet, že svatba je od zítřka za týden!!!!!! Zatím to vypadá, že všechno klape, jak má, tak snad to bude takhle plynule pokračovat až do dne D :o)