Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

I a V   svatební album

p.pupu  •  8 fotek  •  20. zář 2010, v Prostějově, Region Prostějov

Jaká byla svatba:

Svatba se konala na radnici v Prostějově. Hostinu jsme pak měli v penzionu Mánes v Čechách pod Kosířem. Focení také probíhalo v Čechách pod Kosířem v místním zámeckém parku.Vše probíhalo tak, jak jsme si to vysnili. Vše bylo perfektní. Počasí nám přálo. Prostě úžasný den, který jsme si užívali

Šaty jsem měla zapůjčené ze svatebního salonu STYL v Prostějově. Slečna byla perfektní, příjemná a velice ochotná. Můžu doporučit.
Pánský oblek zapůjčen taktéž ze svatebního salonu STYL.

Hostina se konala v penzionu Mánes v Čechách pod Kosířem. Velmi příjemná paní majitelka. Připravila krásnou hostinu, obsluha výborná, jídlo vynikající. Všem doporučuji.

Cukroví nám pekla paní cukrářka z Prostějova. Cukroví drobné, krásně nazdobené a velmi chutné - smetanová chuť. Dorty se rozplývaly na jazyku. Pokud budete mít zájem napište na IP , kontakt zašlu.

Fotograf - fotky jsme pořídili v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem. Paní fotografka byla příjemná. Volili jsme fotografku s atelierém v případě škaredého počasí. Můžeme doporučit paní Frelichovou z fotoatelieru Sevčík

Kadeřník - studio STYL v Prostějově

Květinářství STYL v Prostějově.

Hudba - o tuto část na svatební hostině se nám postaral DJ Roman. Výborný hudebník můžu doporučit. Pokud máte zájem napište na IP- kontakt dodám.

auto nevěsty
Auto nevěsty
svatební dort
Svatební dort
svatební dort
Svatební dort
None
None
None
None
None
1