Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Miloslava Klímová a Jan   svatební album

nufula  •  28 fotek  •  31. kvě 2014, Plánice, Region Klatovy

Jaká byla svatba:

Úplně jiná, než plánovaná, ale dopadlo to na výbornou :0) V pátek jsme přijeli na statek a ještě pořád bylo pod mrakem. Začali jsme vybalovat a děti se rozutekly do všech koutů, bohužel nejmladší z družiček Elinka upadla a hlavou narazila na kámen a tak jsme jeli hned na pohotovost. To nás úplně rozhodilo a dokud se nevrátili, že malá je jen potlučená /ohromná boule uprostřed čela /, ale v pořádku veškeré přípravy se zastavily a my se dostali do parádního skluzu.

Ten se bohužel protahoval až do oběda, který místo ve 12,00 začal až po půl jedné. Při příchodu prvních svatebních hostů na statek jsem ještě běhala po zahradě v mikině :0)

Oběd byl hodně uvolněný a vše se naštěstí dostávalo již do klidnější fáze. Po obědě začali přijíždět i ostatní hosté a já se zatím soukala do šatů a přemýšlela jak to všechno s těmi dětičkami dopadne :0) Naštěstí to proběhlo v pořádku :0)

Při obřadu jsem dostala ženicha jelikož jsem řeč nechala napsat s několika osobníma vsuvkami a tak obřad probíhal ve veselé náladě.
Bohužel i přes původní plánované focení dopoledne jsme to nestihli a tak jsme po obřadu zajeli k nedalekému rybníčku kde jsme potkali i koníčky na trochu jiné fotečky :0) Po návratu už to bylo vše hrozně rychlé, první tanec, talíř, kytice, dort a pak jen tancování, ohňostroj, bar a karaoke dokud jsme se udrželi na nohou :0)

Bohužel ve všem tom stresu jsme zapomněli vybalit strom na otisky prstů, nestihli se svatební hry ani jsme nevyndali knihu hostů, ale i tak si to všichni perfektně užili a bavili se :0)))

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Věrka L. - fotografie - Naprosto úžasná osoba, která si s každým hned rozuměla, děti jí pózovali i když se původně někteří fotit nechtěli. Věrka prokázala i svoje výborné organizační schopnosti a kde bylo potřeba tam pomohla sama od sebe. Rozhodně velice doporučuji, super fotky, přístup i profesionalita, nemohla jsem vybrat lépe :0)
Ubytování Statek Újezd u Plánice okres Klatovy - Velice doporučuji, krásné místo na svatbu :0)
nádherné prostředí statku
1Nádherné prostředí statku
Nádherná kytice od Janka z Nymburku
8Nádherná kytice od Janka z Nymburku
nevěsta
2Nevěsta
None
None
None
5
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
3
None
None
None
Moje družičky, nejmladší chybí, ale na dalších fotkách se jistě objeví :0)
1Moje družičky, nejmladší chybí, ale na dalších fotkách se jistě objeví :0)
None
None
None
2
None
None
4
None
None