Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Nikola a Drahoš   svatební album

nikitra  •  55 fotek  •  11. srp 2012, Region Brno

Jaká byla svatba:

Svatba byla úžasná, podle našich představ až na malé chybičky, ale ty nejsou důležité..Měla jsem naprosto dokonalou svědkyni, která se o vše postarala, až na kameru, ale nikdo není dokonalý- postarat se mohl i druhý svědek, nebo ženich, že? Moje teta jazzová zpěvačka Elena Suchánková- Sonenshine http://www.elenasonenshine.cz/media.php , nám zpívala s kapelou na svatbě a bylo to naprosto úžasný, všichni se staraly krásně o naše dvě dítka, takže vše super, hlavně, že nebyla žádná ostuda a všichni se skvěle bavily do 1 do rána... všem moc děkuji....

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Apostolos Vulgaridis
Hudba Hudba na svatbu Nová tchýně - Naprosto dokonalé trio, všichni se bavily, hrály skvěle, i moje teta jazzová zpěvačka je moc chválila.. doporučuji maximálně!!!!!!!!!!
Hostina Hrad a zámek Dolní Kounice - Měly jsme tam obřad i hostinu a můžu jen chválit, nic nebyl problém, staraly se o nás úžasně, nic nám nechybělo, ve všem vyšly vstříc, až na pouštění lampionů- hrad několikrát vyhořel a nedostanou se tam hasiči..
Víno Rosa coeli- Dolní Kounice - Všichni chválily, že je moc dobrý, pan majitel, je úžasný pán..
Svatební šaty Salon Eva v Mikulově - Šaty jsem si nechala šít podle sebe na míru a velká spokojenost, švadlena je moc šikovná..
Ženichův oblek Marks & Spencer
Účes Veronika Nýčová Těsnohlídkova 11, Brno - Moc šikovná kadeřnice, česala nejen mě, ale další 4 svatebčany a velká spokojenost, příjemná, šikovná, za dobrou cenu...moc moc doporučuji a děkuji, má zlaté ruce.
Svatební prsteny OK-Snubníprsteny- Jaroslav Nešleha - Doporučuji, skvělá komunikace, prstýnky jsou nádherné
Svatební oznámení Vlastní výroba :-)
Svatební šaty Studio Dream Brno Kulková Marie - Nedoporučuji, šílená komunikace, šaty jsem si nechávala šít v Mikulově přes tento salon, naštěstí vše švadlena zachránila..
Květiny Petra Janoušková Brno-Kohoutovice - Kytice byla pěkná, ale ne podle představ, špatná domluva, kytička byla přemrzlá, opadala a barva taky jiná...
Etikety na láhve Samovýroba :-)
None
None
None
None
None
None
None
2
moje nádherná svědkyně a sestřička v jednom
2Moje nádherná svědkyně a sestřička v jednom
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
kdo neskáče, není čech, hop hop hop!!!!!!
Kdo neskáče, není čech, hop hop hop!!!!!!
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None