Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Nikola Krásová a Petr Lacina   svatební album

niki.krs  •  38 fotek  •  17. črc 2009, Nelahozeves, Region Praha

Jaká byla svatba:

Bylo to přenádherné. Tady mate malou ochutnavku. Nicmene vsechny fota - je jich strasna spousta - jsou na www.lacinovi.atlasweb.cz

Obřad: Zámek Nelahozeves - výborné, krásné, doporučujeme, můžete si vyzkoušet hudbu, můžete si zkusit se tam projít, vše na domluvě
Fotografka: Paní Jarmila Podžorná - opravdu úžasná paní, vřele doporučujeme, z totálně deštivého dne vykouzlila nádheru. A není finančně náročná, což jsme uvítali.
Místo hostiny a rautu: Marina Vltava - nádherné prostředí, možnost projížďky na jachtě či na lodi pro 50 lidí, jídlo excelentní, obsluha výborná. Je tam i penzion, tudíž pro hosty dost místa. Jsme velmi spokojení.
Květiny: Bianca - Kralupy nad Vltavou - nádhera, dovezou kyticky i do Prahy, cena velice príjemná a kytky vydrzely jeste 14 dnu.
Saticky: Objednane pres internet z Číny - dorazily za 3 týdny, byly nádherné, šatičky družicky jsou ze stejného zdroje, velmi cenově příjemné.
Dort: Zařízeno přes Marina Vltava, lehký, sladký, prostě bezva
Koláčky: pekařství na Spořilově - výborné - levné - ochutnali jsme předem asi deset druhů z různých pekařství, ale tyhle byly nejlepší, napište, dám kontakt.

1
1
Kubíčkovi je už 7 měsíců
3Kubíčkovi je už 7 měsíců