Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Ria a Pepča   svatební album

nackovi  •  37 fotek  •  21. lis 2010, ve Vaticích, Region Břeclav

Jaká byla svatba:

Krásný, extra slunný den, téměř bez nervozity, vše šlo podle plánu. Obřad se konal v zámecké kapli ve Valticích, na hostinu a "after party" byli svatebčané pozváni do krásného rodinného vinařství "U Kapličky" v Zaječí.
Ženich společně se svatebními hosty čekal v kapli, já (nevěsta) jsem přijela až na obřad ze Zaječí, kde se konali veškeré přípravy. Obřad se konal v 11 hodin, já vstávala v sedm, veškeré přípravy trvaly 3 hodiny, lépe řečeno - měly trvat, neboť jen cesta do Valtic nám zabrala 25 minut. Takže rada pro budoucí nevěsty - dejte si více prostoru pro přípravy :)
Po dojemném obřadu, kterým provázela paní starostka Ing. Lvová společně s paní Ševčíkovou, následovalo focení v parku. (na slunci bylo cca 35 stupňů :)) Poté odjezd do Zaječí ..... Rodina, přátelé, ti nejbližší a my jsme se skvěle bavili. Tancovali, jedli, zpívali, hráli hry. Úderem půlnoci pro nás přátelé připravili ohňostroj. Krásné nepopsatelné zážitky.
Kdybych měla vše popisovat, psala bych slohovou práci....
Pro nás to byl krásný den, který splnil naše očekávání a hlavně naše přání....

Obřad ve Valticích - paní Ševčíková (matrika Valtice), velmi příjemná paní, vstřícná
Obřad (příprava, dekorace, asistence) - Svatby podle Vás Mikulov, paní Blanářová. Velmi velmi schopná, příjemná paní, splní každé přání, poradí, pomůže. Paní Blanářová zajistila nejen obřad, ale i veškeré přípravy - dekorace, oznámení, myrty, vývazky, květiny, dort ... vše nač jsem si vzpomněla :) Navíc je velmi příjemná a milá, spolupráce perfektní.
Hostina, ubytování - Vinařství U Kapličky, Zaječí. Nám asistovala paní Ing. Šárka Zapletalová, ale i ostatní z krásného vinařství byli vstřícní, neustále k dispozici...
Foto - bezkonkureční Laďa Skalka, čemuž nasvědčuje i jeho webová prezentace, díky niž jsme se seznámili. Velmi šikovný, spolehlivý, se skvělými nápady .... můžu 100% doporučit.
Líčení - paní Mariana Vlčková, spolupracuje s paní Blanářovou, jinak pracuje v Brně, ul. Cihlářská 20, salon Magda. Strašně milá mladá paní, pomůže, poradí, zorganizuje, nervičky uklidní :)
Účes - salon Šuta, Brno, slečna Naďa .... k tomu není co dodat, k Nadi chodím už velmi dlouho a vím proč. Nikdy jsem se nezklamala, o svatebním účesu nemluvě, velmi šikovná, profesionální, rychlá.
Prstýnky - Bisaku, Brno ul. Jánská. Krásné, prstýnky, neuvěřitelný výběr .... jen moc dlouho tak krásné nevydrží, i po minimálním nošení jsou na nich vidět oděrky a vrypy.
Pánský oblek - Ceremoni, Brno galerie Orlí. Hned jak jsem ho viděla, byl to ON :)
Svatební šaty - salon Nevěsta Praha, šaty La Sposa, Lima, bílé
Cimálovka - Včelaran, neustíle usměvaví, výborní ....
kapela - Kessler Band, zábavní, šikovní, zahrají na přání ....

Snad jsem na nic a nikoho nezapomněla ...

nádherná zámecká kaple ve Valticích ....
Nádherná zámecká kaple ve Valticích ....
první novomanželský tanec ...
První novomanželský tanec ...
romantika v trávě :)
Romantika v trávě :)
kytice pro další nevěstu ....
Kytice pro další nevěstu ....
možná příjde i kouzelník ....
Možná příjde i kouzelník ....