Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

D a P   svatební album

murcaa  •  14 fotek  •  2. kvě 2014, Mladá Boleslav, Region Mladá Boleslav

Jaká byla svatba:

Ačkoliv se říká, že ženich s nevěstou si svoji svatbu užijí nejméně ze všech, pro mě byla naše svatba nejlepší, na jaké jsem kdy byla :)
Ženich měl dopoledne ještě trochu stresy s vyzvedáváním květin, doručováním dortů, dolaďováním hudby v kostele a rozkládáním červeného koberce, ale to byla daň za to, s čím jsem měla starost já 2 měsíce předtím při organizování. Takže já jsem se už jen zkrášlovala a modlila, aby studená fronta a přívalové deště přišly o pár hodin později, než hlásily předpovědi. Někdo tam nahoře to opravdu musel vyslyšet, protože Praha i Liberec byly pod sprchou a v Mladé Boleslavi svítilo slunce. Padat, hřmít a blýskat začalo až pozdě odpoledne, kdy jsme měli i nafoceno a zajímala nás hlavně hudba a bar. Zábava trvala až do rána, přesně jak to má být. Hned bych se vdávala znovu! :-)

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Svatebnifoceni.cz - Velmi milá a talentovaná fotografka, ačkoliv se nerada fotím, vše probíhalo přirozeně, spontánně a radostně :)
Hostina Lovecký zámeček Podčejk - Krásné místo, jak exteriér, tak i příjemný interiér s mnoha zákoutími. Zámeček byl rezervovaný jen pro nás i se spaním pro všechny svatebčany, zábava byla časově neomezená až téměř do rána, vynikající jídlo a velmi milá obsluha.
Kostel Kostel sv. Havla v Mladé Boleslavi - Hezké místo v zahradě uprostřed města, povolují civilní obřady i vlastní hudbu. Obřad v kostele byl velmi slavnostní s krásnou akustikou.
Ubytování Penzion Ve Skalici, Mladá Boleslav - Toto ubytování jsme využili noc před svatbou pro sebe a rodinu ženicha + jsme tam prováděli veškeré ranní přípravy (vizážistka, oblékání nevěsty..) a ranní pohoštění pro rodinu. Velmi hezký penzion za dobrou cenu, skvělý přístup majitelů a personálu.
Dorty Jan Šimonek, Písková Lhota - Výborná komunikace, svatební dort byl dobrý za dobrou cenu a mini dezerty byly naprosto skvostné za dobrou cenu :)
Svatební šaty Svatební salon Maggie - Zapůjčení šatů bylo s 20% slevou, pokud závazně zarezervujete v den zkoušky. Šaty mi byly při zkoušce větší, ale po úpravách padly jako ulité, cítila jsem se v nich krásně :-)
Obuv NEXT - Boty jsem objednala na prodejně podle katalogu, přišly za 14 dní a po vyzkoušení jsem se mohla rozhodnout, jestli ANO nebo NE. Botky byly do 1000 Kč, unosím je na večírky, nejsou typicky svatební, ale stříbrné ;)
Make-up Naďa Paulů, Kněžmost - Milá a vstřícná, dělaly jsme 2 zkoušky předem, protože poprvé mi make-up nesedl. Líčila pro nás i maminky, svědkyni a sestru ženicha a všechny jsme se líbily.
Účes Petra Žídková, Efekt, Mladá Boleslav - Naprosto právem vyhlášená kadeřnice - krásný účes a vydržel od pátku až do neděle :-D
Květiny Jana Chlupáčová - svatební květinový servis, Písková Lhota - Tady musím dát největší pochvalu (přestože květiny pro mě nebyly úplná priorita), kytky byly luxusní !!! A navíc to paní Chlupáčová dělá opravdu s radostí a umí odhadnout, co nevěsta chce, i když ona sama to třeba úplně přesně neví :)))
None
1
None
None
4
None
None
None
None
2
None
4
None
None
None
None
None
None