O svatbě jsme začali přemýšlet někdy před dvěma lety. Pak jsme ale na nějaký ten čásek odletěli podívat se, co dělají všichni ti, kteří už jsou v Mexiku. A když už jsme tam byli, sháněli jsme něco hezkého na památku, díky čemuž se nám narodilo naše sluníčko Víťulka. A abychom byli všichni jedna rodina i podle příjmení, rozhodli jsme se, že to zpečetíme naším velkým dnem letos v září. Takže tímto zahajujeme oficiálně přípravy a sami jsme zvědaví, jak moc se naše představy shodnou s tím, co z toho všeho nakonec vzejde.

20.4.2009 - Tak jsme se do toho dneska pustily a s nastávající tchyňulkou vyrazili do víru velkoměsta s jasným cílem: vybrat šaty! Dopadlo to dobře, šatečky jsou rezervované a protože nejsem skoupá, dávám sem pár obrázků, pořízených při zkoušení. Schválně - které vyhrály? :-)

14.5.2009 - Dali jsme si rande s fotografem a k naší velké úlevě jsme museli zkonstatovat, že jsme "stejná krevní skupina", tedy všichni stejně ujetí. To by mohlo klapnout. :-))

28.5.2009 - Sešli jsme se s kamarádkou a domluvili se na výrobě svatebních oznámení. Paráda, už to jede... :-)

30.5.2009 - Objednána květinová výzdoba...

9.6.2009 - Zakoupeno šmrncovní prádélko ;-)

13.6.2009 - Objednány prstýnky a zaplacena záloha. Taky jsme nakoupili krabičky na výslužky, nevěsta je ještě trošku výtvarně doladí.

Někdy během léta: Vyzvednuty prstýnky, objednán dort a výslužky, vyzkoušeno líčení a rozeslána oznámení. Taky zakoupeny hadříky pro Vítečka ;-)

18.9.2009 - Naposledy nanečisto vyzkoušeny šaty (hurá, pořád padnou) a odpoledne i účes. Taky jsme zamluvily šaty na převlečení a nevěsta si koupila čelenku, načež při zkoušce účesu zjistila, že ji zase hezky prodá, protože to prostě není ono... ;-)

21.9.2009 - Nevěsta zakládá telefonní ústřednu a obvolává jednoho dodavatele po druhém pro případ, že by se někde vylíhnul problém. Jsme vážně moc zvědaví, co v pátek kiksne :-D