9.6. červený hrádek u Sedlčan - svatba zrušena a přesunuta na nové datum 13.9.2008*

domluvena hostina v penzionu Hulín, hudba při obřadě - pianistka Natálie Kořánová, hudba při hostině - duo Karel a Marcela, zamluven je už i fotograf a kamera*
kytky zůstanou stejné, oznámení asi vybereme nové a o šatech popřemýšlím...možná udělám změnu*24.6. konečně zamluvené šaty - dokonce jsou mi i na dýlku*odřeknul nám jak fotograf, tak kameramanka, takže musíme shánět nové* už je dohodnutá hostina i zaplacená záloha, na zbytek máme už jen 2,5 měsíce, takže musíme přidat :o)***Začátkem července jsme dohodli fotografa i kamaramanku***21.7. jsme dodělali oznámení a koupila jsem si nové botičky (sice jedny mám,ale tyhle jsou hezčí :o) Scháníme někoho, kdo upeče výslužky. A o víkendu jsem měla schůzku s květinářkou a máme dohodnuté všechno ohledně kytek a výzdoby.Konečně jsme trochu pokročili, dokonce už jsou na cestě i čokoládky. Dokonce jsem už domluvená na manikúru, pedikúru, s kosmetičkou i kadeřnicí. Všechno to bude na ostro, tak uvidím, jak to dopadne.***Největší problém je se ženichovým oblekem, urputně sháníme už dva týdny, ale nemůžeme na nic narazit. Loňský oblek je mu malý :o)

4.8. jsme konečně zakoupili oblek pro ženicha, v Rakouském Linzu. Nákupy v cizině se opravdu finančně vyplatí :o)
Máme objednanou paní na pečení, domluvili jsme se s mamkou, že objednáme i veškeré občerstvení k nám domů, že se nebudeme s ničím připravovat, tak jsem ráda, že to bude volnější. Sehnala jsem tác pod velký hranatý dort a máme připravené i oznámení k odeslání, nejvyšší čas.
***tak je měsíc před svatbou a vypadá to, že už finišujeme:o) Máme objednaný marcipánový ozdoby na dort, upřesněnou květinovou výzdobu, jsem komplet domluvená s pianistkou na obřad a s kosmetičkou. Ještě vymyslet účes, to bude hrůza. Jo a přeci jen malý zádrhel - ženichovy je malý prten, takže budeme muset zvětšovat. Doufám, že to do svatby stihne nechat udělat :o)