Radosti i starosti předsvatebních příprav... aaaaa ty by měli vyvrcholit 12.9.09 v hotelu U Pramenů v Plzni:o) O ruku jsem byla požádána v zahradě zámku v Libochovicích na naší dovolené v srpnu 08.

V lednu 09 jsem si řekla, že je možná čas mrknout na pár věcí... domrkala jsem sem na web a od té doby třeštím očka a zjišťuji a zjišťuji. Začala jsem se děsit termínů a všeho kolem a chytla mě svatební horečka:o)

Únor- zajištění místa obřadu i hostiny- hotel U Pramenů, Plzeň- obřad bude venku na zahrádce. Také vybráno menu- nakonec bez předkrmu, bay se všichni nepřecpali hned úvodem:o), rezervace šatiček v plzeňském salonu Nathalie. Také zamluveno paraplíčko a závoj k půjčení, i když u toho váhám, jestli si ho nekoupit, když mi nezbydou šaty, tak možná budu mít aspoň závoj:o. Velká spokojenost se salonem- doporučuji.

Březen- náčrt oznámka, soupis a rozpočet- předběžně to dělá 60.000- z toho 35.000 na hostinu. Část rodiny jsme vzali na zkušební oběd do zvoleného hotelu... vyšlo z toho, že hostů bude nakonec o 7víc, ale jinak dobrý. Pokukování po prstýncích. Vybrána květina a tak nějak celkově výzdoba, kterou bude dělat maminka polovičky, tak něco ušetříme.

Duben- pořízena náádherná bižu, nakonec mám dvoje náušničky, náramek a náhrdelník- opět svatební salon Nathalie-jo a čelenku k tomu mi půjčí- paní je zlatá. Druhá zkouška šatů- huráá, vážně mi sluší, i když ty fotky to nevystihnou, sehnány botičky na podpatku změřenému k šatům, Musim mít 6cm podpatek- jinak bych si koupila balerínky. Objednány prstýnky od pana Aleše Kubíka- čekám čekám a jsem trochu nervozní- budou trochu netypické- z titanu a ten můj s diamantíkem, tak snad jsme zvolili dobře a ten můj nebude vypadat spíš jako zásnubní:o. Založena zkušební verze našeho svatebního webu. Přemýšlím o darech. Hurá koupili jsme oblek pro miláčka, takže oblečení máme hotovo- spokojenost s firmou Sunset Suit v Plaze, Plzeň a dalších 10.000 investic, ale máme oblek, vestičku, kravatku, košili a manžetové knoflíčky, oblek sám stál 6.500kč :o)

Vymýšlím dovolenou- tak, kdyby mi někdo poradil nějaké krásné místo na Šumavě, nebo jinde po Čechách. Díky:o)... ačkoli jsem pořád na vážkách, jestli nejet do Řecka...
Do rozpočtu přibudou další položky a tak s obědem pro 35 lidí, rautem pro 60 to odhaduji na víc.

Květen: Zamluveny líbánky na Šumavě na Modravě - na poslední chvíli. Nakonec jsem koupila polštářek, podvazek i vývazky tady na bazárku. Podvazek nevím nevím, jsem z něj rozpačitá - nebo ze svých nohou? Jinak je celá sada nádherná! Koupila jsem v Kice bublifuk co dělá spousty bublin najednou za 19kaček - nakoupíme jich víc:o) Sháním jak je to s heliem do balonků a asi to tedy skončí u kity, co mají svat.obchody za 1200korun:o. No, docela pálka. Stále a už zase nevím, co budu mít za kytici - prostě zásek, ale mám domluvenou schůzku s paní benešovou - huráááá - snad bude konec pochyb:o) Proběhla schůzka na místě s fotografkou:o) Stále nevím jak to bude s hudbou - další velké dilema:o/ Oznámení stále nevyrobeno - nejvyšší čas. Chtěla bych koupit fotoalbum. Jo a nebaví mě rostoucí vlasy kvůli účesu!!!

Červen: Hurá bude oznámení a kartičky s pozváním, dali jsme dohromady celkové seznamy hostů pozváno bude necelých 70lidí - uvidíme, jak to dopadne nakonec. Oznámení jsou náádherná - moje kresba, no, myslim, že se povedly jako celek:o) Paní Benešová mi pomohla vybrat kytice - hlavní květinou tedy bude zelená orchidei a kytice bude ve tvaru kapky - krása, už se nemůžu dočkat:o) Zkoušla jsem si punčochy zakoupené na svatbu a dobře jsem udělala - hrůza - krátké a vzory na mě vypadají, jako kdybych měla vyrážku - tak koupím bez vzorů, matné a bude to.

Srpen: Tak a najednou je konec srpna! A ukazatel hlásí, že zbývá 15dní - uáááá! Nicméně mám zařízeno snad všechno, co se dá.
Dort objednán od Isis - takže to bude mňamka - samé jahody (a tvaroh).
Koláčky tedy nějak někde upeče mamka. Kytky jsem přesně vybrala a tchýně je doufám sváže dle mého přání. Výzdoba nakoupena - nakonec jsem objednávala ze 4 svat.web.obchodů, což mi přijde dost. Mám i to helium. Bude živá hudba - Berka Band. Už jsem koupila i mističky na plovoucí květy - hurááá!

Co chybí 27.8.: modrý podvazek od sestřušky, zkouška líčení - bude 29.8., mentos na stoly místo korálků, koupit jablka a udělat jmenovky na stůl, taky zasedací pořádek, vybrat hudbu na obřad, jeden balík z internetu a to je tak nějak vše:o) Jo a teď to finančně počítám už na cca 80.000kč - což je hlavně navýšením osob na oběd. Pokud nepočítám raut a oběd, dělá to asi 37.000 kaček.

MySpace Countdowns