Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Monika a Roman   svatební album

mmonac  •  38 fotek  •  9. zář 2017, Lednice, Region Břeclav

Jaká byla svatba:

Svatba byla krásná, plná lásky a byl to nezapomenutelný zážitek. A jak tu píše každá nevěsta, i nám to neuvěřitelně rychle uteklo. Obřad jsme měli až ve 14 hod, takže o to to bylo kratší.. Nic bych neměnila, vše bylo dokonalé, vše víceméně vyšlo, možná nějaké věci co bych změnila jsem v hlavě po svatbě měla, ale rychle se takové myšlenky vytratily. Ráno jsem vstávala něco mezi 6h a pul 7. Kadeřnice dorazila v půl 8, za hodku jsem byla učesaná a před 9h dorazil fotograf a vizážistka. Tehdy ještě přítel, družičky a brácha chystali občerstvení a zbývající výzdobu u nás doma, tak aby přivítaní svatebčanů proběhlo, tak jak jsem naplánovala. Všichni se od 11h mohli občerstvit, abychom ve 12.30h mohli vyrazit na obřad. Obřad proběhl v kostele sv. Jakuba v Lednici a svatební focení v zahradách zámku, bylo tam krásně, dost lidí kolem, čehož jsem se bála, ale nakonec mi ani nevadili, protože jsme s manželem byli neuvěřitelně šťastní a oči jsme měli jen a jen pro sebe. Focení bylo rychlé, protože Radek byl úžasný, za 35 min jsme měli focení za sebou :). Svatební hostina a ubytování jsme měli v penzionu Onyx Lednice, krásné prostory, úžasné jídlo. Oběd byl tedy cca v 16h, pak bylo krájení dortu, focení ve sklípku, první tanec, pouštění balónků a házení kytice. Večer jsme se přesunuli do sklípku, kde proběhla degustace vína a poté večerní raut a zábava. Celým dnem od 18h nás provázel Dj Pekos, který byl úžasný. :) Konec byl cca ve 2hodiny ráno, my a naši kamarádi jsme se přesunuli ze sklípku ještě na dvorek, kde jsme posedeli cca do 3h, ani nevím kdy jsme šli spát :) Ráno v půl 8 už jsme si dávali sprchu a pak výbornou snídani. Všichni hosté byli spokojeni, velmi chválili celou svatbu, za což jsem ráda, protože během příprav mi o to přeci šlo. :)
Zdokumentování skoro celého dne :) https://www.youtube.com/watch?v=7ps5kCKeS18

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Radek Čech, Brno - Radek byl úžasný, nafotil a natočil náš krásný den za rozumnou cenu. Mohu jen a jen doporučit.
Hudba Petr Hrnčíř - Dj Pekos :) byl úžasný. Milý, přátelský a skvělý človíček, se kterým jsme byli nadmíru spokojeni. Nejenže nám na svatbě krásně djoval ale i odmoderoval vše co jsme chtěli, také nám připravil krásné překvapení od svatebčanů. Mohu jen a jen doporučit :).
Kostel Kostel sv. Jakuba, Lednice
Hostina Penzion Onyx Lednice - Krásné prostory, výborné jídlo a pití. Můžeme doporučit.
Ubytování Penzion Onyx Lednice
Svatební oznámení KyoPrint s.r.o. - Velice krásné oznámení, precizní práce.
Dorty Petra Ondrová, Troubsko u Brna - Krásné dorty, zákusky a dezerty, vše výborné a krásné. Můžeme jen a jen doporučit.
Koláče Simona, Velká Bíteš - Nejkrásnější cukroví, hezčí jsem snad neviděla. Velmi dobré. Můžeme jen doporučit. http://simona-hradilova-dorty.webnode.cz/
Šaty pro družičky Internetový obchod Zoot
Zásnubní prsten pro nevěstu Rýdl - snubní prsteny Brno
Účes Tx Salon Brno - Kadeřnice Hana Frýžalková vykouzlila krásný účes, její kolega učesal maminky, babičku i družičky.
Etikety na láhve Goldpress, s.r.o. - Krásné etikety.
Make-up Daria Skálová - Daria vykouzlila krásnou vizáž. Příjemný a milý přístup. Mohu doporučit.
Ženichův oblek Bandi Brno
Květiny Jarmila Uhrová, Brno - Krásné kytky za krásnou cenu :)
Svatební prsteny Veronika Geršlová, Vyškov - Nádherné prsteny na zakázku. Mohu jen a jen doporučit.
Poháry Reklamní agentura Stillus Břeclav - Svatební skleničky - 50 ks. Tamponový potisk. Nádherná práce.
Svatební cesta CK Fischer
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None