Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Monika a Roman   svatební album

mmonac  •  20 fotek  •  9. zář 2017, Lednice, Region Břeclav

Jaká byla svatba:

Svatba byla krásná, plná lásky a byl to nezapomenutelný zážitek. A jak tu píše každá nevěsta, i nám to neuvěřitelně rychle uteklo. Obřad jsme měli až ve 14 hod, takže o to to bylo kratší.. Nic bych neměnila, vše bylo dokonalé, vše víceméně vyšlo, možná nějaké věci co bych změnila jsem v hlavě po svatbě měla, ale rychle se takové myšlenky vytratily. Ráno jsem vstávala něco mezi 6h a pul 7. Kadeřnice dorazila v půl 8, za hodku jsem byla učesaná a před 9h dorazil fotograf a vizážistka. Tehdy ještě přítel, družičky a brácha chystali občerstvení a zbývající výzdobu u nás doma, tak aby přivítaní svatebčanů proběhlo, tak jak jsem naplánovala. Všichni se od 11h mohli občerstvit, abychom ve 12.30h mohli vyrazit na obřad. Obřad proběhl v kostele sv. Jakuba v Lednici a svatební focení v zahradách zámku, bylo tam krásně, dost lidí kolem, čehož jsem se bála, ale nakonec mi ani nevadili, protože jsme s manželem byli neuvěřitelně šťastní a oči jsme měli jen a jen pro sebe. Focení bylo rychlé, protože Radek byl úžasný, za 35 min jsme měli focení za sebou :). Svatební hostina a ubytování jsme měli v penzionu Onyx Lednice, krásné prostory, úžasné jídlo. Oběd byl tedy cca v 16h, pak bylo krájení dortu, focení ve sklípku, první tanec, pouštění balónků a házení kytice. Večer jsme se přesunuli do sklípku, kde proběhla degustace vína a poté večerní raut a zábava. Celým dnem od 18h nás provázel Dj Pekos, který byl úžasný. :) Konec byl cca ve 2hodiny ráno, my a naši kamarádi jsme se přesunuli ze sklípku ještě na dvorek, kde jsme posedeli cca do 3h, ani nevím kdy jsme šli spát :) Ráno v půl 8 už jsme si dávali sprchu a pak výbornou snídani. Všichni hosté byli spokojeni, velmi chválili celou svatbu, za což jsem ráda, protože během příprav mi o to přeci šlo. :)
Zdokumentování skoro celého dne :) https://www.youtube.com/watch?v=7ps5kCKeS18

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Radek Čech, Brno - Radek byl úžasný, nafotil a natočil náš krásný den za rozumnou cenu. Mohu jen a jen doporučit.
Hudba Petr Hrnčíř - Dj Pekos :) byl úžasný. Milý, přátelský a skvělý človíček, se kterým jsme byli nadmíru spokojeni. Nejenže nám na svatbě krásně djoval ale i odmoderoval vše co jsme chtěli, také nám připravil krásné překvapení od svatebčanů. Mohu jen a jen doporučit :).
Kostel Kostel sv. Jakuba, Lednice
Hostina Penzion Onyx Lednice - Krásné prostory, výborné jídlo a pití. Můžeme doporučit.
Ubytování Penzion Onyx Lednice
Svatební oznámení KyoPrint s.r.o. - Velice krásné oznámení, precizní práce.
Dorty Petra Ondrová, Troubsko u Brna - Krásné dorty, zákusky a dezerty, vše výborné a krásné. Můžeme jen a jen doporučit.
Koláče Simona, Velká Bíteš - Nejkrásnější cukroví, hezčí jsem snad neviděla. Velmi dobré. Můžeme jen doporučit. http://simona-hradilova-dorty.webnode.cz/
Šaty pro družičky Internetový obchod Zoot
Zásnubní prsten pro nevěstu Rýdl - snubní prsteny Brno
Účes Tx Salon Brno - Kadeřnice Hana Frýžalková vykouzlila krásný účes, její kolega učesal maminky, babičku i družičky.
Etikety na láhve Goldpress, s.r.o. - Krásné etikety.
Make-up Daria Skálová - Daria vykouzlila krásnou vizáž. Příjemný a milý přístup. Mohu doporučit.
Ženichův oblek Bandi Brno
Květiny Jarmila Uhrová, Brno - Krásné kytky za krásnou cenu :)
Svatební prsteny Veronika Geršlová, Vyškov - Nádherné prsteny na zakázku. Mohu jen a jen doporučit.
Poháry Reklamní agentura Stillus Břeclav - Svatební skleničky - 50 ks. Tamponový potisk. Nádherná práce.
Svatební cesta CK Fischer
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None