Custom Glitter Text

Já a Michal...chodili jsme spolu už na střední škole...asi jsme se museli na čas (několik let) vzájemně ztratit, abychom se mohli znovu najít. A našli jsme se tak, že se v červnu 2010 budeme brát :) Já mám už jedno nevydařené manželství za sebou...musím ale říct, že na svatbu s Míšou se těším mnohem víc než na tu první. Strašně si to plánování užíváme - oba dva - a je to nádherné. Máme na to čas, není to "rychlá akce" v euforii, a přejeme si to čím dál tím víc...o to je to všechno pevnější, krásnější...skutečnější.
TAK TAKHLE TO VŠECHNO BYLO, KDYŽ JSEM SEM VKLÁDALA PRVNÍ FOTKY. ALE VŠECHNO JE JINAK, ODDANOST A LÁSKA Z MÉ STRANY NESTAČILY...DALA JSEM MU VŠE, OPRAVDU. ALE...UŽ NEMÁ SMYSL TRÁPIT SE, ČLOVĚK, KTERÉHO JSEM NEJVÍC MILOVALA, MI NEJVÍC UBLÍŽIL A ZKLAMAL.

Ale já tady ráda zůstanu, v tomhle fajn kolektivu...láska na sebe nenechala dlouho čekat a poprvé v životě mě má někdo rád jen pro mě samotnou, jen proto, jaká jsem. A já jsem z toho tak vykolejená, že se bojím přiznat, že by to snad nebyl sen...

Moc se omlouvám za kopírování některých fotek, ale jsou to "kousky", které mě chytly za srdíčko a nějak oslovily...samozřejmě na požádání smažu.