Po dlouhém tápání jsme zvolili barvu růžovou (mám šaty barvy ivory, tak snad se to nebude bít)... omlouvám se, pokud zde někdo nalezne svou fotku.. Na přání ji hned smažu.. Sbírala jsem inspiraci kde se dalo, takže si vůbec nepamatuji odkud co je... Tak snad někomu mé album pomůže v představách..:o) 3.1. 2011 - Barva změněna na růžovo-hnědo-smetanovou. No uvidíme, jak ta kombinace dopadne:o) .

Máme zařízeno:

Fotograf - ač to byl nadpřirozený úkol, fotografa (fotografku) jsme sehnali. První fotograf, kterého jsme si zamluvili, nám bohužel po týdnu oznámil, že se spletl a již má termín obsazen. Většina lidí nám tvrdila, že můžeme začít zařizovat věci později. Z vlastní zkušenosti však radím, pokud víte datum, zamluvujte hned. Fotografa jsme sháněli 10 měsíců předem a cca 70% fotografů (především ti "lepší"), kterým jsem psala, měli již termín obsazen.


Restaurace - také nadpřirozený úkol. Po obchůzce restaurací a konzultaci s rodinou jsme vybrali, ale bohužel přebrali. Restaurace také byla zamluvena. Naštěstí jsme paní vedoucí uprosili. troška štěstí v neštěstí. (také 10 měsíců předem)

Šaty - koupené.

Obřad - termín v kostele zamluven.

Hudba - objednaná.

Výzdoba - z půli nakoupená.

Tahle píseň by nám měla znít při obřadu. Snad se najde obětavý pěvec, který se ji naučí:o) http://www.youtube.com/watch?v=ywLlbnIjbgY