Rozhodli jsme se s přítelem, že se vezmeme, letos v květnu budeme spolu 2 roky, máme se rádi, tak proč dál čekat, nejmladší už taky nejsme : -))
Zakládám si albíčko, abych věděla i já, co se mi kde líbilo a budu průběžně fotit naše přípravy a přidávat fotečky.
Naše svatba bude 7.6.2008 v Praze.
Termín jsme si zamluvili až 13.2.2008, ale kupodivu byl volný, je to sobota.
V sobotu 23.2. jsem si vybrala svatební šaty v salonu Adina.
Teď přemýšlíme o restauraci, ale už se nám rýsuje svatební hostina a raut v hotelu Chvalská tvrz.
Květinou výzdobu nám zajistí moje sestra - profesionální květinářka.
Ještě toho zbývá zařídit spoustu, stále upravujeme seznam hostů, polovina jich pojede z Německa, tak doufáme, že všichni dorazí.
Budu si sem dávat fotečky postupně a ráda si prohlížím i vaše albíčka, jsou moc pěkná.
29.2. - zarezervována restaurace v hotelu Chvlaská Tvrz, budeme mít dva salonky - Hvar a Madeira, oba jsou moc krásné, hotel nabízí moc příjemné prostředí. Jako svatební dar máme od hotelu pokoj pro novomanžele.
Už jsme vybrali i menu na svatební hostinu i na raut, samé dobrůtky : -))
Další zařízená věc - máme kapelu, duo, které nám na svatbě zahraje. Bylo těžké sehnat někoho dobrého a zkušeného.
A taky jsem si koupila botičky na svatbu, sice nejsou úplně svatební, ale dají se pak nosit i k "normálnímu" oblečení. Taky jsem sehnala štrasovou čelenku do vlasů a k tomu naušnice.
Svatební kytici a a výzdobu aut a salonků mi zařídí moje šikovná sestřička-květinářka. Věřím, že pod jejím vedením bude vše nádherné.
24.3. jsem si nakoupila materiál na jmenovky a na pozvánky na svatební hostinu a na raut. Na další dny mám tedy o zábavu postaráno.
Taky se rozhodujeme o vzhledu svatebního dortu.
31.3. objednané svatební oznámení, snad bude podle našich představ, nakonec vyhrálo to barevné s tulipány, které mám v albu.
7.4. nám přišlo svatební oznámení - je sice trochu tmavší, než je na internetu, ale vypadá moc hezky.
8.4. jsme si vybrali prstýnky, bylo to dlouhé vybírání, nakonec jsme se shodli...., vybrali jsme je ve zlatnictví Rotax v Praze, příjemný personál, velký výběr, pohodlí při vybírání, opravdu super.
Prstýnky jsou na zakázku, budou asi za 3-4 týdny.
9.4. se nám podařilo zajistit ubytování pro hosty z přítelovy strany, v příjemném, novém penzionku v Horních Počernicích.
15.4. jsem zamlvila stojan na svatební dort, bude třípatrový s marcipánovýma růžičkama, mňam :-)), paní cukrářka nám upeče ještě výborné rolády. Taky budeme mít svatební medovníky, o které se postará moje nejlepší kamarádka Péťa.
25.4. - máme hotové prstýnky, jsou moc krásné, zhotovení trvalo jenom 14 dní.
10.5. - přítel si koupil krásný oblek, moc mu sluší, vybíral si ho sám, bez pomoci.
28.5. - předsvatební zkouška šatů, byly krásně naželhené a navoněné a musím říct, že mi slušely víc, než při prvním zkoušení. Tak mám radost.