Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

L a V   svatební album

lucieeeee  •  21 fotek  •  18. srp 2010, na zámku Hrádek u Nechanic, Region Hradec Králové

Jaká byla svatba:

Co napsat. Moc jsme si náš den užili!

Moc děkujeme všem lidem, které jsme jmenovali a doporučovali v dodavatelích a samozřejmě stejně tak či ještě mnohem více DĚKUJEME i dalším mnoha nejmenovaným lidem, hlavně RODIČŮM a kamarádům, kteří mohutně pomáhali, a vůbec všem, co BYLI S NÁMI a umožnili nám mezi sebou prožít tak parádní den!!! :-)

Doporučuji dodavatele:

Hostina Restaurace U Ságnerů v Nechanicích - Zde se konal náš svatební oběd. Místo jednoznačně doporučuju všem!!! Majitelé neuvěřitelně vstřícní a ochotní vyhovět všem našim výmyslům a přáním a opravdu je dokázali do puntíku zrealizovat! Obsluha usměvavá, velmi příjemná. Ač ten den se v restauraci konaly svatby dvě, obsluha vůbec nevázla a vytíženost číšníků nebyla nijak poznat. Jídlo vynikající, prostory restaurace moc pěkné (možnost uspořádat svatbu ve sklípku nebo venku pod přístřeškem, obojí má svoje kouzlo.. :-) ). ve sklípku nás dokonce čekalo velmi milé překvapení. Všichni jsme byli nadšení a na místní dobrůtky a hlavně neuvěřitelně milý přístup dodnes vzpomínáme!!!!! MOC DĚKUJEME!!!
Fotograf Martin Hlaváček - Hořice - Usměvavý, šikovný mladý muž, který se nám věnoval neuvěřitelně dlouho a ochotně! Cítili jsme se s ním velmi příjemně, focení jsme si náležitě užili a z jeho fotek jsme nadšeni. Služby jsou cenově schůdné (oproti konkurenci příznivé, a to rozhodně nikoliv na úkor kvality).
Dorty Olga Jedličková - Třebechovice pod Orebem - Svatební dort a dort výslužkový. Velmi vstřícná paní, která se v maximální možné míře snažila zrealizovat má přání. Výsledný dortík byl sice trochu jiný, než jsem si původně vysnila, ale nebyl o nic méně krásný. Byl roztomilý a taky neuvěřitelně dobrý!!! Ceny příznivé.
Svatební šaty Ateliér Donát - Zde byly koupeny svatební šaty mých snů!!! Madam Donát velmi milá, její modely mají šmrnc a v mých šatech jsem se cítila jako princezna (a vydržely bez jakékoli újmy i tanec v odpoledním blátíčku!!! :-) )
Účes Paní Říhová - Sadská - Moje dlouholetá kadeřnice. Opět velmi vstřícný, přátelský a hlavně trpělivý přístup. Absolvovaly jsme spolu dvě zkoušky účesu a účes byl dle mých představ - jednoduchý, neformální :-)
Make-up Lucie Šteinerová - Třebestovice - Líčení a manikúra. Kamarádka. Obojí bylo dle mých představ a cítila jsem se krásná ;-)
Výzdoba MojeParty.cz - svatební výzdoba - produkty a designové svatby "na míru" - Dodrželi své slovo a s jejich službami jsme byli spokojeni (dodávka a kvalita dekorací). Doporučuji.
Ženichův oblek Svatební salón Tiziana Říčany - Půjčen smoking pro ženicha - velmi milá paní, profesionální přístup. Cena ok. Jednoznačně spokojenost.
tak to jsme my :-)
Tak to jsme my :-)
zámek - pohled na nádvoří (obřad byl venku)
Zámek - pohled na nádvoří (obřad byl venku)
obřadní stolek - s vlastní výzdobou
Obřadní stolek - s vlastní výzdobou
náš psí model :-)
Náš psí model :-)
při obřadu
Při obřadu
to jsou oni
To jsou oni
došlým svatebčanům se nabízely svatební koláčky a cukroví
Došlým svatebčanům se nabízely svatební koláčky a cukroví
uvnitř zámku
Uvnitř zámku
svatební kytíííí
Svatební kytíííí
detaily stolu+vlastnoručně vyrobené menu
Detaily stolu+vlastnoručně vyrobené menu
prostory sklepení restaurace U Ságnerů - útulné soukromí :-)
Prostory sklepení restaurace U Ságnerů - útulné soukromí :-)
náš dokonalý svatební dortík
7Náš dokonalý svatební dortík