Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Lucka Böhmová a Roman Váně   svatební album

lucabohm  •  35 fotek  •  24. čer 2007, na Bertramce v Praze, Region Praha

Jaká byla svatba:

Náš svatební den předčil naše očekávání :-) den před svatbou přišel hrozný plavák a předpověď také nebyla nic moc, tak jsme měli obavu, abychom nepromokli ještě než to všechno vypukne. Nakonec vše úžasně vyšlo, při obřadu a focení venku ani nekáplo a štěstí nám začalo padat z nebe až během hostiny, kdy jsme už byli v "suchu". Před obřadem jsme se všichni sešli u nevěsty doma a na Bertramku jsme dorazili asi dvacet minut před plánovaným začátkem obřadu. Všichni už tam na nás čekali :-) pomocnice naší koordinátorky, slečna Veronika, už to tam měla všechno pod kontrolou, takže jsme se nemuseli vůbec o nic starat. Obřad proběhl v koncertním sále a po pár desítkách minut věnovaných focení jsme se sešli s rodinami a nejbližšími přáteli nad sváteční tabulí. Po hostině jsme se odebrali do hotelu Monica, kde probíhala až do jedné hodiny v noci báječná oslava s přáteli.
Ráda bych zatím touto cestou poděkovala našim rodičům, babičkám a přátelům, kteří nám "vyrobili" výbornou náladu a absolvovali to s námi. Děkujeme za vaši pozornost, podporu a čas, který jste nám věnovali. S takovou partou lidí by to byla pohodička i v dešti. Doufáme, že se vám to líbilo :-)
Samozřejmě děkujeme také dodavatelům, kteří nám pomohli zrealizovat naše přání.

Svatební šaty - salon Tiziana, Černokostelecká ul., Říčany. Děkuji za trpělivost.
Účes nevěsty - salon Styl, Černokostelecká ul., Říčany. S živými květy do vlasů to nebylo jednoduché, ale se vším se vyrovnali, děkuji!
Líčení nevěsty - nevěsta sama.
Koordinace celé svatby - KOORDINÁTORKA svatebních a společenských akcí paní MONIKA ŠVEDOVÁ a v den obřadu její pomocnice slečna Veronika Vaiglová - oběma mockrát děkujeme, jejich zásluhou vše klaplo na jedničku s pro nás minimalními starostmi. Děkujeme za vstřícný a milý přístup a energii investovanou do našich přání. Vřele doporučujeme všem!
Oddávající - skvělá paní farářka Šáchová z Církve československé husitské
Obřad - Mozartova vila Bertramka v Praze. Děkujeme za hezké vyzdobení koncertního sálu a panu Doubravovi za skvělý klavírní doprovod.
Svatební hostina - Café Bertramka - výborná svíčková :-)
Večerní party a ubytování novomanželů a přespolních hostů - Hotel Monica, Praha 4. Úžasné místo s krásnou zahradou a výhledem, milou obsluhou a úžasným šéfkuchařem. Na domluvu nám stačila všeho všudy jedna schůzka a výsledek předčil naše očekávání. Vřele doporučujeme!
Fotograf - profesionální fotograf ING. ROMAN PIHAN. Strávil s námi prakticky celý den, byl opravdu všude a měl stále dobrou náladu :-) Opět můžeme všem doporučit, obzvláště těm, kdo se, stejně jako nevěsta, neradi fotíte. S panem Pihanem to rozhodně trauma nebylo.
Květiny a dekorace - floristka paní Vlasta Rypáčková. Mockrát děkujeme za skvělé nápady, úžasnou svatební kytici, květinové vazby na stoly, svíčky a další nezbytnosti!
Prstýnky - kombinace bílého zlata a keramiky - Retofy.
Svatební oznámení - Miadesign.
Výslužky - bravurní posvícenské koláčky od paní Šrámkové z Kamenice u Prahy, minidezerty a dort od paní Stejskalové z Prahy.
Hudba na party - hudební producent Marek Sklenář - díky za splněná hudební přání.

A jsme na miste...
A jsme na miste...
Tatínkovi nevěsty to slušelo :-)
Tatínkovi nevěsty to slušelo :-)
Čekání na nástup
Čekání na nástup
Ten podpis je třeba ještě trénovat :-)
Ten podpis je třeba ještě trénovat :-)
První manželský polibek...
První manželský polibek...
se zatím ještě svobodnými slečnami
Se zatím ještě svobodnými slečnami
se svědky
Se svědky
s rodiči
S rodiči
s kamarádkami
S kamarádkami
s kamarády
S kamarády
dnes již bývalý pracovní kolektiv, ale stále super parta :-)
Dnes již bývalý pracovní kolektiv, ale stále super parta :-)
první společný úklid :-)
První společný úklid :-)
den byl plný lásky
Den byl plný lásky
taťka a výslužky
Taťka a výslužky
první manželský tanec
První manželský tanec
velká Maruška s malou Maruškou
Velká Maruška s malou Maruškou
a byla pohoda
A byla pohoda
Hotel Monica
Hotel Monica
fešanda z auta nevěsty
Fešanda z auta nevěsty