S Petrem se známe od roku 1997 a protože nám to vydrželo doteď, rozhodli jsme se vzít. Zatím máme rezerovovaný termín 16.6.2007 ve 13 hodin v nádherné kapli sv. Vojtěcha v Kostelci nad Černými lesy. Snad toto datum bude pro nás tím správným vstupem do šťastného a spokojeného manželství.

Tak aby všechno nebylo málo komplikované tím, že kromě svatby řešíme zároveň stavění našeho domečku ve Světicích u Říčan, tak jsem zjistila, že v záři už budeme tři. To znamená, že měsíc dovolené v Maroku se konat nebude a vyrazíme spíše jen na kratší dovolenou po Čechách. A také potřebuji sehnat šaty, do kterých se v červnu vejdu a nebudou působit miminku ani mě problémy. Prostě my musíme mít všechno zapletené, to bychom jinak nebyli my :-D

9.3.2007 jsem si zamluvila šaty v salonu Nevěsta v Praze-Letňanech. Překvapilo mě, když mi paní v salonu sama navrhla zamluvit si dvoje šaty s tím, že na zkoušce (asi 10.6.) si pak vyberu, které chci a hlavně, které mi také budou :-) Ty bílé s červeným vyšíváním se mi asi líbí víc a také mi sedí lépe a ještě tam mám vůli i přes prsa, takže se možná i v červnu do nich vejdu :-) Přes bříško asi jo a přes prsa snad taky. Ty druhé jsou velké a nyní i úpně zašněrované jsou mi velké, ale jsou zarezervované jako záloha.