Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Laura Rímská a Ondřej Mareček   svatební album

laura.r  •  50 fotek  •  13. zář 2009, na Letenském zámečku v Praze, Region Praha

Jaká byla svatba:

Svatba byla nádherná fakt nádherná, ale ten den, přesně jak všichni říkají, strašlivě utekl.. A to jsme si to hodně prodloužili protože jsme dárečky vybalovali další dva dny průběžně aby nám to nebylo tak líto..

Den předtím jsem si doma dělala nehtíky, přijela mi navečer pomoct kamarádka. Ondra celý den jezdil -pro dort a koláčky, pro myrty, ozdobit altánek a nakonec pro kytičky. Večer jsem přijela k rodičum a koukala jak venku prší, potom co ženich ozdobil altán venku..

Ráno jsem vstala potom co jsem krásně usla a spala až dokud mě budík nevzbudil v 6.30. Kadeřnice dorazila v 6.45. Natočila mi vlásky mezitím se sjeli kamarádi co nás vezli a ženich s rodiči, dojeli mi pro dědu a dorazila svědkyně Hanička, které tímto za všechno moc a moc děkuju!!

Před 9 dorazila vizažistka a namalovala mě. Pak se mi začali klepat ruce když sem si nandavala punčochy a botky. Pak mě nacpali do šatů raději vrchem :o) nakonec sme vybrali šperky.

Co se dělo v kuchyni vlastně vím jen z vyprávění. Když si kluci chtěli dát panáka tak táta rozbil neotevřenou láhev slivovice, speciálně pro tuto příležitodt a tak sme říkali že střepy to je štěstí.. Mamka mezitím všechny poslala dolů před dům a jeli jsme s rodiči a svědkyní nakonec. Ženich na mě čekal před domem předal mi úžasné kytičky od naší kamarádky a asi v 10.30 jsme vyjeli. Jeli jsme 3 auta.

Na Letné jsme byli před 11, jak jsme plánovali. Všichni byli úžasní a čekali už na nás, takže jsme se se všemi vítali. Pak jsme dali občanky a v pohodičce a poklidu počkali. Nervozní jsme ani nebyli protože atmosféra byla super a počasí se umoudřilo a bylo nádherně.

V 11.30 jsme vyrazili po schodech ze zámečku a byli oddáni v altánku. Bylo to fakt bomba ale 5 minut a je po všem. Přišlo se podívat strašně moc lidí i jen na obřad tak jsme měli strašlivou radost, protože jsme se báli aby lidi dorazili..

Nejdřív jsme se fotili s rodinami, ale začli nám odcházek kamarádi tak jsme to pak prohodilil. Focení nás dvou jsme trošku protáhli, takže na nás čekali. Paní fotografka byla báječná takže dokonce prodlužovala parkovné.

Pak probíhal oběd s rodinou. Sedli jsme se a já suverénně postavila kytičku do džbánu na stole a maminky na můj popud to udělali u dalších 2 stolů. Po chvíli mi došlo že to byla voda na pití, takže trochu trapásek. Oběd výbornej. Pak jsme trošku povídali a kolem 16.00 se začli scházet kamarádi. V 17.30 jsme krájeli dortík, který se celý snědl a byl výborný!! Dorazila kapelka - Horvath band, která celý večer všechny úžasně bavila a dokázala zvednout ze židle opravdu všechny. Udělali nám opravdu bomba prostředí.

Pak proběhlo házení kytičkou a podvazkem mezi kluky. Kamarádky pak spáchali i soutěže poznávání nevěsty podle kolínka a ženicha podle bříška. Ženich mě sice poznal, ale podvodem, protože se bál, že si uřízne ostudu tak mi šáhl na šaty. Já ho bezpečně poznala, ale nikdo mi to pak nevěřil.. Za tuhle zábavičku kamarádkám moc děkuju byla to fakt sranda.

Mezitím proběhli dva neúspěšné pokusy o únod tak jsme se raději dohodli, že se nechám unést, aby sme se celý večer nemuseli hlídat a vlastně si to zkazili. Naštěstí mě unesli jenom kousek, takže to bylo dobrý a netrvalo to tak dlouho.

Pařilo se výborně asi kolem 12 hodiny kapelka odešla. Ješt ědo do 1 hodiny sempokračovala, ale pak všichni začli být unavení. A tak jsme v klídku vše ukončili. Spinkat jsme jeli domů a ženich i když spinkal v taxíku tak si ještě ve 3 ráno vzpoměl a přenášel mě přes práh.

Druhý den jsme jeli pro dárečky a ještě další 2 dny si je v klídku rozbalovali a připomínali si ty krásné chvíle mezi balením na svatební cestu do Egypta. I přestože jsme chtěli spíše finanční příspěvky všichni to pojali velice originálně a zabalili nám penízky opravdu nádherně.

Ještě jednou strašně děkujeme všem za to že s námi byli v náš den a za štědré dárky..

Celá svatba: obřad - hostina - večení párty: Letenský zámeček - nejlepší dokonalé nemohli jsme vybrat lépe!! Úžasný pan Kroh, kterému za vše děkujeme, vše bylo přesně podle našich představ a ve všem nám vyšli vstříc a to i přestože jsme zmatkovali se zasedacím pořádkem a se spoustou věci. Opravdu vřele doporučuji.

Kapelka: Horvath Band opravdová bomba všichni je berte všema 10, nejlepší hudba ze všech svateb, které jsem zažila a ještě teď nám to každý říká.

Fotky: Mirka Bendová Fuji foto expres úžasná paní - fotečky jsou nádherné opravdu nezklamala, vybrali jsme si ji protože kamarádům nafotila krásně svatbu. Byla tam už před naším příjezdem a ještě o hodně déle než měla, dokonce parkovné prodlužovala..

Kytičky nejlepší floristka kamarádka Libuška - moc děkujeme je úžasná

Šaty: Andělské svatební studio, saty hezké byly čisté a s ničím nebyl problém, jak jsem se tady dočítala od jiných nevěst, celkem 3 zkoušky - první, pak s doplňky a před svatbou poslední zkoušení.

Boty: Menbur - strašně tlačily a za ty peníze byly za hodinu tance úplně roztrhané..

Ženich oblek: Combipel

Ženich boty: Baťa

Dorty a koláčky: Cukrárna Motol

Perníčky - jmenovky: Milena Hadačková Petrovický perník

Kadeřnice: Šárka co už k ní chodíme strašně dlouho úžasná slečna

Líčení: Bára - kontakt od kamarádky kterou líčila

manžel s maminkou
Manžel s maminkou
já s tatínkem
Já s tatínkem
a manželé Marečkovi :o)
A manželé Marečkovi :o)
a rýže padala bublinky lítaly
A rýže padala bublinky lítaly
moje svědkyně
Moje svědkyně
kytička a prstýnek
Kytička a prstýnek
sál
Sál
společně jíme polévku
Společně jíme polévku
kluci společně
Kluci společně