První várka zkoušení proběhla poslední víkend v lednu v Praze. Nevěsta a Adina. Dnes jsem byla v rodném HB zkoušet v jednom salonu. Jedny šaty bych si tam i vybrala, ale ceny teda jak v Praze. A navíc se nesmělo fotit. Nechápu co by v takovém salonu bylo k okopírování. ach jo. Našla jsem fotku podobných, tak je přidávám do albíčka. Střih je stejný, jen trošičku jinak zdobené. Střih, ale překvapivě seděl k mé postavě dobře.
5.2. Tak dnes jsem absolvovala další zkoušku šatů, protentokrát v Jihalvě salon Claudi. Výběr šatů mne hodně zklamal, za to ceny byly téměř světové. Přikládám pá dalších foteček.
13.2. Tak přidávám předposlední várku foteček. Zítra mně čeká poslední kolo po salonech a musím už definitivně vybrat. Andělské svtaební studio mně nadchlo přístupem i šaty. Zato naopak Venesis bylo pro mně velkým zklamáním. Zkoušela jsem 4 a z toho 1 jen z resece.Určitě poznáte které.
Tak a jdeme na to.
14.2. Tak proběhlo poslední kolo zkoušení po salonech a asi jsem narazila na ty pravé. Teda dražší než bych chtěla, ale dá se to zvládnout. Schválně jestli uhádnete jaké to jsou ty PRAVÉ ;-)
byla jsem tentokrát se svojí svědkyní a bylo Valentýna (i když ho s partnerem neslaví, protože to že se milujeme si řikáme i bez tohoto šíleného svátku) takže to musí být ONY. ;-)
Postupně z alba budu vymazávat ty co rozhodně ne a nechám jen pár těch nejlepších.
Předem díky za komentáře.
16.2. Tak dnes jsem to nevydržela a jela ještě do Adiny P7 zkusit ty moje favoritky ještě o velikost větší a v bílé barvě. Takže dávám do alba poslední fotky musím rozlousknout dilema, které z těch dvou vybrat.
18.2. Tak zamluveny a zaplaceny šatičky -)