coverphoto
Neaktivní

kralkag

Klára
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 23. led 2018
bydlí v městě Brno
Info o svatbe
Svatba byla 16. 6. 2018
861
dní po svatbě
Aktivita
13 příspěvků ve fotoblozích
34 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (51)
Kolekce
  • Svatební téma
  • Dekorace
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +116
Svatební album
Klára a Pavel
16. 6. 2018 Znojmo | 120 fotek
výzdoba
Já princezna Klárka!
No tak dobře, já a moje úžasná rodina ♥
svatební prsteny
Snubní prsteny Danfil
Nádherné prsteny!
make-up
Vizážistka Simona Holešinská
Simča zlatý člověk a zlaté ručičky, dokázala z kuřete vykouzlit nevěstu! ♥
ženichův oblek
Pánské obleky BANDI
doporučuji
svatební šaty
Kabelková & Oplocká
Nikdy jsem si nepřipadala hezká, ale v těch šatech jsem byla sakra nádherná! Nevím co holky do nich našily, ale byly božské. Navíc vydržely moje řádění do 5 do rána a breakování na zádech, aniž by se nějak poničily.
dorty
B - cake
U nás jsme všichni masožraví, sakra masožraví, ale to co první na svatbě zmizlo byli dezerty! Barča si s něma vyhrál a jen se po nich zaprášilo až se skoro o ně porvalo!
ubytování
Vinařství Hanzel
Úžasná hostina, užasná obsluha, vše bylo perfektní. Sakra a to jídlo! Mńam!
civilní obřad
Letiště Miroslav
Normálně se zde svatby nekonají, ale oni to pro nás udělali, vlastně udělali ještě víc, vytvořili nám kouzelnou atmosféru! Když se zeptáte ženicha jaká byla svatba odpoví, dobrá, ale víte co bylo boží já jsem pilotoval letadlo! Tak, tak oni plní sny! Úžasní lidi ♥
16. bře 2018

Kamkoliv jdu připadám si jako straka 😃, protože hledám v každém obchodě zlaté věci na svatbu, jako dnes v Pepcu a Ikei, do těchto obchodů musím mít do svatby zákaz 😃 Ale byla jsem silná, neodnesla jsem si domů metr velké zlaté hodiny! Takže jsem na sebe hrdá... (Do kbelíku přijdou ještě živé květiny a bude to u vstupu 🙂 )

12. bře 2018

Našla jsem parádní hrníček na prstýnky, růže bude tedy bílá místo rudé. Taky už konečně došly manžetové knoflíčky ve tvaru letadýlka a jsou úžasné, jsem z nich vážně nadšená!

8. bře 2018

Dnes už zbývá jen 100 dní do svatby, kdy si vezmu člověka, který mě nadevše miluju a já jeho. Plní vše co mi na očích vidí, stejně tak i mě požádal o ruku a souhlasí s mým bláznivým nápadem udělat svatbu s tématikou Malého prince, která mě provází už od zásnub. Když si řekl o mou ruku bylo toto nejromantičtější co jsem kdy viděla (a to sleduju každou romantickou komedii 😃, které by se mohli...