Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Andrea Čechová a Jirka Odehnal   svatební album

kozihorka  •  86 fotek  •  18. zář 2009, v Brně, hotel Kozí Horka, Region Brno

Jaká byla svatba:

Brali jsme se z velké lásky po devíti letech. Byly to čtyři měsíce plné zařizování, shánění a stresu, ale náš den D byl užasný a vydařil se na 1*. Vyšlo i krásné počasí stvořené pro obřad venku na terase hotelu. Maximálně jsme si to užili a i vzájemně sebe. Svatba byla laděná do oranžovo-bíla.

Fotografka - Veronika Belantová a její přítel Petr Mlýnek. Nemohli jsme vybrat lépe. Verča byla úžasná, velice mi pomohla i u ranních příprav. Byla výbornou rádkyní a nejbáječnější fotografkou. Fotky jsou přenádherné, takové jaké jsem si představovala a za velmi příznivou cenu. Verča má v sobě spoustu talentu a je človíček na správném místě. Jednou bude mít velké jméno mezi fotografy. Vřele doporučuji!!!

Kameraman - strýc Sláva. Děkuji strejdo!

Svatební šaty a bižu - svatební salón Sedm. Velice ochotná a hodná paní majitelka. Šaty byly přenádherné, čisté a voňavé a měly veliký úspěch.

Závoj - svatební salón Dream. Velice milá a ochotná majitelka.

Boty - nenápadná obuv v městě Třebíči. V Brně jsem si zaboha nemohla vybrat, žádné botky nebyly dle mých představ. Chtěla jsem takové, abych je využila i v běžném životě.

Vesta, regata, kapesník ženicha - Ceremoni. Velice ochotné paní, které ví co se nosí. Ochotně poradí a jejich společnost je velice příjemná. Manžel si je nemohl vynachválit. Řeší každý detail a výsledek je dokonalý.

Účes - Sabina - moje nejšikovnější kadeřnice v celém Brně. Účes vydržel a byl podle mých představ - princeznovský.

Nehty - Lea Graciasová. Nehtíky byly krásné a vydržely ještě dlouho po svatbě.

Líčení - Dominik. Úžasný a mladý člověk. Vyzkoušeli jsme několik variat, až jsme našli tu správnou v které jsem se cítila dobře. Velice trpělivý člověk a výborný rádce.

Květiny - Květinářství Lucie,Brno-Lesná. Nádherná svatební kytice. Byla ještě hezčí než jsem si představovala. Holky mají opravdu zlaté ruce. Pro květiny k různým příležitostem budu chodit už jen tam a za příznivé ceny.

Prstýnky - zlatnictví Solitex, Mendlovo nám. Velmi hezké prstýnky za velice příznivou cenu.

Hostina a obřad - hotel Kozí Horka, Brněnská přehrada. Krásné místo, velice ochotný personál, jídlo velice chutné a přenádherná výzdoba stolů. Byli jsme maximálně spokojeni. Majitelé velice ochotní a příjemní lidé. Personál se o nás staral na výbornou. Kluci byli usměvavý až do ranních hodin. Velká pochvala.

Cukroví a svatební dort - Cukrárna Vrbová Jarmila, Náměšť nad Oslavou. Drobné cukroví velice chutné a krásně zdobené. Dort, zde byl jeden zádrhel. Mašle a živá kytka na dortu byly do růžova místo barvy oranžové. Zprvu jsem myslela, že mě trefí šlak, ale nakonec šikovné ruce mojí mamky dort upravily. Díky mami!! Jinak byl dort velice chutný a krásně vypadal.

Řidič - Kamil - báječný kamarád mého manžela. Děkujeme Kamile!!! Byl jsi bezvadný! A ještě nám pořídil spoutu fotek-momentek.

Výzdoba auta - šikovné ruce mojí maminky. Mamčo, díky!!!

Hudba - Midnight express. Byla jsem zoufalá, nemohla jsem najít kapelu, která by se mi líbila. Všechny ukázky na webu mi připadaly jak duo Eva a Vašek :-)). Uchvátil mě hlas zpěvačky z webových ukázek. Nakonec jsem tedy našla své favority a opravdu byli úžasní. Nadherný zpěv, roztančili všechny svatebčany, byla to pro nás jedna velká zábava. Superrrr!

Timto bych chtěla poděkovat všem našim dodavatelům. Všichni byli skvělí a nenahraditelní, jedineční. Všechny ráda doporučím!!! Také bychom chtěli poděkovat všem, co s námi byli ve svatební den, protože bez tak úžasných svatebčanů by to prostě nebylo ono. Děkuji mámě za spoustu věcí, které mi usnadnila. Co se týče výzdoby auta, velký shon a maraton po svatebních salónech, že mi našla i mé vysněné svatební botky a tátovi za slivovice a vína a za vyzvednutí cukroví a svatební dorty. Děkuji moc moji rodičové!! Snad vám to v životě ještě vrátím!! Děkujeme i manželových rodičům, že nám umožnili uspořádat, tak pěknou svatbu, na kterou budeme vzpomínat do konce života! A velké díky patří mému manželovi, který byl po celý svatební den báječný a opravdu mi připravil ten nejhezčí den a zážitek v životě. Náramně jsme si to užili a protancovali střevíce. Děkuji Jiříku můj milovaný!

3
3
4
3
2
1
1
2
1
2
Svatební
Svatební
cesta
Cesta
Řecko
Řecko
Rhodos
Rhodos
Kiotari
2Kiotari
září 2009
1Září 2009
náááádherá nezapomenutelnéééé
1Náááádherá nezapomenutelnéééé
18. září 2010 1.výročí
18. září 2010 1.výročí
Špindlerův Mlýn-Svatý Petr
Špindlerův Mlýn-Svatý Petr
Romantika v horách
Romantika v horách
Romantická večere
Romantická večere
None
K druhému výročí jsme si nadělili ten nejhezčí dárek....Odehnálátko se narodí v březnu:-)....
6K druhému výročí jsme si nadělili ten nejhezčí dárek....Odehnálátko se narodí v březnu:-)....
Jdeme  do finále:-)...
Jdeme do finále:-)...
9.měsíc
9.měsíc
TP 16.3.
1TP 16.3.
Tatínek s maminkou a malinká ještě v bříšku...:-)
3Tatínek s maminkou a malinká ještě v bříšku...:-)
Těšíme se na naši dceru Sofinku.....:-*
1Těšíme se na naši dceru Sofinku.....:-*
30.3.2012 3,9kg 52cm naše zlatíčko Sofinka
230.3.2012 3,9kg 52cm naše zlatíčko Sofinka
Spinuškáme...jako andílek:-*
Spinuškáme...jako andílek:-*
Protahovačka :-))
Protahovačka :-))
Čekání u tatínka na brkanec:-)...
Čekání u tatínka na brkanec:-)...
Konečně z porodnice domů do své postýlky....
1Konečně z porodnice domů do své postýlky....
Náš božský andílek v jednom měsíci...:-*
3Náš božský andílek v jednom měsíci...:-*
Sofinka je to nejkrásnější,co nás v životě potkalo...obohatila nám život a je to naprosto přenádherná etapa života...nejkrásnější je, že nás vítá každé ráno nádherným úsměvem..je to naše zlatíčko :-*
1Sofinka je to nejkrásnější,co nás v životě potkalo...obohatila nám život a je to naprosto přenádherná etapa života...nejkrásnější je, že nás vítá každé ráno nádherným úsměvem..je to naše zlatíčko :-*
Sofinečka 6.měsíců
Sofinečka 6.měsíců
Modelka Sofinka
2Modelka Sofinka
None
None
Rodinka
1Rodinka
Sofinka 20.měsíců
1Sofinka 20.měsíců
Je to náš velikanánský miláček:-***
Je to náš velikanánský miláček:-***
None
None
Sofinečka 2,5roku
2Sofinečka 2,5roku
Sofinka začala chodit do školky - vánoční foto
Sofinka začala chodit do školky - vánoční foto